Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy héten kb mennyit szeretkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy héten kb mennyit szeretkeztek a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

A kapcsolat eleje òta lecsökkentek az alkalmak szàma vagy vàltozatlan?

A partnereteknek vagy nektek van nagyobb igènyetek a szexre?

Mennyire fontos nektek a szex egy kapcsolatban? Mindig viszonozzàtok vagy van, hogy csak pl az egyikőtök èlvez el?

Bocsi, ha sok a kèrdès!

Mi a baràtnőmmel 2ève ès 4 hònapja vagyunk együtt! Nagyon jòl megvagyunk, ùgy èrzem tènyleg ő az igazi :) bàr vannak vàltozàsok a kapcsolatunkban szex tèren! Nekem ő az első nő az èletemben, neki volt előttem elèg sok baràtnője . A kapcsolatunk elejèn rengeteget szeretkeztünk, de màra ez a rengeteg jòval lecsökkent! Mondjuk heti 2 alkalomra, ès olyankor is csak ő elègìt ki engem, mert ő jobban szeret adni mint kapni. Ez zavar is egy kicsit de neki ìgy jò. Kicsit ùgy èrzem, hogy miattam van, hogy valamit nem csinàlok jòl, vagy lehet màr nem kìvàn ùgy mint règen. Persze pròbàltam vele beszèlni, ès azt mondta, hogy ez miatt ne aggòdjak! Neki teljesen rendben van ìgy! Volt valaki hasnolò helyzetben?

Èn 24L baràtnőm 29L



2016. júl. 24. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még friss a kapcsolat úgyhogy ahányszor csak lehet, heti 5-6 alkalom is akár, adjuk - kapjuk. Most kb. egyformán nagy az étvágyunk ( a szexre) . Nektek fel kellene frissiteni valamivel a kapcsolatot. Igen, az egész kapcsolatot nem csak a szexet. Menjetek el kettesben nyaralni, wellnessezni, vagy vegyetek ki szabadságot , töltsetek együtt 1-2 napot, ágyban reggeli, gyertyafényes vacsora, fürdőkád köré teamécsesek és beszélgessetek, öntsétek ki egymásnak a szíveteket, romantikázzatok. Az új impulzusoktól megjön a kedvetek, és tartalmasabbak lesznek az együttlétek, de ne siessetek el semmit ! Adjatok időt magatoknak, egymásnak! Ha egy hét múlva jön a szenvedély, addig is kellemesen, felszabadultan érzitek magatok együtt.
2016. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszt, vègre valaki :D

Hmm igen erre èn is gondoltam de nincs sok szabadsàga a dràgàmnak mostansàg :/ de majd kitalàlunk valamit :)

2016. júl. 24. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
A hétvégék ott vannak, hetente 2 meghitt napot tölthettek együtt.Töröljetem minden programot, pénteken vásároljatok be előre 2 napra és ki se mozduljatok a házból.De hétköznap is meglehet szervezni munka után egy vacsit és egy fürdőt.
2016. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi egy éve vagyunk együtt, távkapcsolatban, így amikor találkozunk, akkor szeretkezünk, de akkor sokat. :) Ha huzamosabb ideig együtt vagyunk, akkor van, hogy nem szeretkezünk mindennap mi sem, de akkor ha igen, abba beleremeg a lakás is. :)
2016. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Holnap leszünk együtt kereken 4 hónapja a barátnőmmel. Ő 18 én 19. Amilyen gyakran csak lehet, szexelünk. Van, hogy heti 5x, van, hogy heti 1x... illetve mostanában kicsit kevesebbet, mert ő is nyaralt és most én is. Változó, de nem is a mennyiség számít. Szeretjük kényeztetni egymást és mindig jól érezzük magunkat. A szeretet a fontos :)
2016. júl. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!