Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol kezdhetném?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kezdhetném?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, van barátom, de tulajdonképpen semennyire sem hoz lázba. Szexualitás terén pláne nem. Viszont ha egy csinos, egy jófej lány társaságában vagyok nagyon havarba tudok jönni, és mostanra teljesen kikristályosodott, hogy a lányokat szeretem. Magamnak is féltem bevallani, másoknak nem is mondtam. Ötletem sincs, hogy az ismerkedést, és a homoszexualitás felvállalását hol kezdjem.

2016. júl. 28. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjuk ott,hogy szakits a baratoddal es mond el neki,hogy teged mar csak a lanyok vonzanak. Mond el a szuleidnek,barataidnak. Nem kell felni,2016 van ahol meg a tv-ben is meleg randikat adnak. Mellesleg a lezbikusokkal ezerszer elfogadobbak az emberek mint a meleg ferfiakkal.
2016. júl. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Inkább nőjön be a fejed lágyja! És ne b..............szd el az életedet!
2016. júl. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem szeretnéd elmondani senkinek, nem baj. A barátodhoz viszont ha nem vonzódsz, hagyd el. Ha összejössz egy lánnyal, szerintem könnyebben fog menni az elfogadás. Egy igazi társ a segítségedre lesz. Nálam is csak maguktól mentek a párommal a dolgok, úgy vonzott. Miután a kezdeti fellángoláson túl leszel, el tudod najd fogadni, mert rájössz, hogy milyen jó dolog. :)

19/L

2016. júl. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szakíts a barátoddal.A barátaiddal kezd, mondd el nekik aztán sokkal könnyebb lesz, jönnek magától a dolgok. Ugyan így voltam én is régebben, azóta volt barátnőm is, és hát a felvállalás sokat segíthet, bár én szüleimnek majd csak akkor fogom, ha lesz egy komolyabb kapcsolatom addig nincs értelme, legalábbis az én szemszögemből.

19/l

2016. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!