Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezdhetném el az ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdhetném el az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Külsőleg nagyon jóképűnek tartanak, magas vagyok, izmos (8 éve edzem), kifejezetten szálkás fazon (192cm/94kg). Folyamatosan nézegetnek a lányok, küldözgetik a jeleket, de egyszerűen nem tudom kihasználni ezt az "adottságomat". Borzalmas gyermekkorom volt, így az ismerkedési készségem kb 0, nagyon sokáig nemhogy lányokkal, de senkivel nem beszéltem kb. Ha leszólít egy csaj aki tetszik, bepánikolok és úgy viselkedem mint egy igazi szerencsétlen. Még sose volt merszem odamenni egy lányhoz, az hogy nem vagyok szűz csak annak köszönhető hogy ha egy évben 1-2x kimozdulok és elmegyek valahova akkor letámadnak. Már nagyon hiányzik viszont a szerelem az életemből, 23 éves vagyok és még nem volt komoly kapcsolatom. Úgy érzem sok évem kidobtam az ablakon, viszont ennyi idő után már a reményt is feladtam, hogy valaha lesz valakim. Mit tegyek? Hogy kezdhetném el az ismerkedést?
2014. jún. 13. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahogy leírod, egyszerű dolgod van, hisz küldik a jeleket a lányok. Ha látod hogy tetszel egy lánynak, menj oda, és beszélgess vele. Gondolj arra, hogy nincs miért izgulnod, mert ha nem jön össze, akkor valószínű úgyse látod többé az életben. Szóval csak lazán menj oda és köszönj, hívd el kávézni, kérd el a számát. Aztán már elmentek randizni és ott beszélgethetsz az időjárásból kiindulva az atomfizikáig mindenről
2014. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!