Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek, hogy megszerezzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megszerezzem barátnőnek, nem csak szexuális kapcsolatra, hanem szerelemre?

Figyelt kérdés

Eddig csak éreztem, hogy valami nincs nálam rendben, és biztosan csak a hormonok, de miután egy hosszabb ideje elvagyok egy lánnyal (aki biszexuális), kezdem azt érezni, hogy bennem van a vágy meghódítani őt. Nem flörtölünk, egyáltalán... Beszélgetünk.

Tudna valaki mondani valamilyen tippet?

Elhívnám egy esti borozásra, de félek. Teljesen mindegy, mit írtok, írjatok mindennel kapcsolatosan. Mire figyeljek oda, tapasztalatokat.

Megköszönném.


2016. júl. 28. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok leszbikus, de egy ideje nekem is tetszik lány.

Véleményem szerint egyénfüggő, hogy ki mit szeret. Pl. Az a lány, aki nekem tetszik ő nem szereti a romantikus dolgokat, nem szereti ha nyíltan kimondom neki, hogy szeretem. Bár tudja az érzéseimet iránta, ennek ellenére még sem kerül és nem zavartatja magát, ha a beszélgetéseinkben előjönnek szexuális témák, sőt néha mintha kancérkodna is velem, pedig barátja van.

De vannak olyanok, akik szeretik a romantikát, a becézgetést, a szép szavakat, a gyengédséget.

De olyan is van, aki szereti a hirtelen dolgokat, mondjuk ha buliban egy szó nélkül lesmárolod vagy mikor kettesben vagytok elkezded fogdosni mindenféle előzmény nélkül, viszont van akit ugyenezek a dolgok inkább megijesztenek, megbotránkoztatnak. Ezért mondom, hogy egyénfüggő ez a dolog.

Szóval tapogasd ki, hogy neki mi jön be és akkor könnyebb dolgod lesz. :)

Egyébként ezek közül amiket írtam bármelyiket felhasználhatod (hirtelen csók, tapi, romantika, szexuális utalások) és figyeld meg, hohy melyikre reagál jobban.

Viszont ne ess túlzásba és ne nyomulj. Ez fontos.

Sok szerencsét. :)

2016. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha biszex a csaj akkor biztosan várja és szereti a hódítást. Próbálj a beszélgetésbe is egy kis intimitást,romantikát vinni. Legyél vele kedves dícsérd,bókolj neki sokat akár mindennap. Ha figyelmes vagy és látja hogy kimutatod az érzéseidet a kívánt hatás nem marad el:) Lehetsz egy kicsit rámenősebb ha találkoztok, simán kezdeményezd te először a csókot. Hajrá:)
2016. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2016. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!