Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az, hogy mindig a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig a pasik találnak be?

Figyelt kérdés
Azaz, hogy inkább a srácok próbálkoznak, nálam, bárhova megyek mindig ők jönnek oda, nekik tetszem stb...Külsőmmel semmi gond, igazából nőiesnek sem mondanám magam, belsőleg meg főleg, de olyan érzés néha mintha valamiért a lányoknak nem lennék szimpatikus vagy nem tudom:D

2016. aug. 19. 01:57
 1/9 A kérdező kommentje:
19/l ez kimaradt:D
2016. aug. 19. 01:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért mert bejössz a hímnemű életformáknak.

Továbbá elképzelhető, hogy a nőnemű egyedek azért nem kezdeményeznek nálad, mert nincs rád írva, hogy leszbikus vagy.

De csak tippelek! 27F

2016. aug. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze nincs rám írva, de szerintem észrevehető a stílusomon:D
2016. aug. 19. 02:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hehe :D

A keksz = 🍪 megmondta. :D

Több a hetero mint a leszbi.

Próbálkozz te valakinél.

2016. aug. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fruzs33 ***** válasza:

Mert hát nem úgy müködnek mindenkinek a nemek iránti ízlése.

Vannak a heterók,a biszexek,leszbikusok és a fiú homoszexuálisok.

Én pedig bi vagyok.

2016. aug. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te csak várod, hogy egy biszex, vagy leszbi csaj rádtaláljon, vagy kezdeményezel is? Sokkal könnyebb lenne, ha nem csak várnád, hogy rádtaláljon álmaid istennője, hanem Te is tennél érte.
2016. aug. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj elmenni néha egy melegbárba mondjuk, ott ha vannak is heterok, valszeg nem fognak próbálkozni (bár hallottam már olyan srácról aki melegbárba jár csajozni és sikerrel is jár időnként...).
2016. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nőies vagy, még kevesebb az esélye, hogy a lányok megtaláljanak. Ismerkedj kimondottan olyan helyen, ahol leszbikusok/biszexek vannak. :)
2016. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó lehet, hogy kezdeményeznem is kellene..de pl. ilyen helyeket nem is igazán ismerek.
2016. aug. 19. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!