Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Külföldön élek, a szüleim meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön élek, a szüleim meg akarnak látogatni de nem tudják, hogy itt együtt élek a barátnőmmel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Évek óta kint lakom,a szüleim elég szegények,így még nem voltak nálam(én évente legalább egyszer hazajövök).Most összespóroltak annyi pénzt,hogy ki tudnak jönni,kiváncsiak,hogy élek itt.De nem tudják,hogy leszbikus vagyok.Nem merem elmondani.Így könnyű eljátszani hogy barátom van,mert amúgy sem tudnám bemutatni.


A lényeg,hogy egy nővel élek együtt,a szüleim meg természetesen nálam akarnak majd lakni.Nem tudjuk mit csináljunk:( Beszéltünk róla,hogy a barátnőm addig elköltözik míg itt vannak,de nehezen kivitelezhető ,mivel itt felvállaljuk a kapcsolatunkat,így minden szomszédot,ismerőst,barátot be kellene vonni...Meg jól is esne elmondani végre,olyan jó lenne ha nem kellene titkolózni.De hogy mondhatnám el? Mit tanácsoltok,mi legyen?



2016. szept. 9. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy mindketten fiúk vagytok. ^^ Ezt szerintem ezzel lehet a legpoénosabban lerázni. :D

Amúgy most vagy soha... ha most eltitkolod, eztán is fogod. Ha pedig elmondod, nem tudnak elzavarni, semmi, hanem kénytelenek maradni. Lehet nehéz lesz nekik elsőre, de biztosan megemésztik majd, hisz látják, hogy boldog vagy.

2016. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
20%

Hát akkor így jártál. A szüleid szegények, alig van pénzük repülőjegyre, te meg úgy veszel házat, hogy a szüleidnek azt hazudod, hogy egyedül vetted, miközben nem. Végig tagadod előttük a legfontosabb dolgokat, és most szarul érzed magad, és még te vagy megsértődve?

Kár volt hazudozni mindeddig. Tudod, sánta kutya...

2016. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Neked mivel van bajod 12-es??Hogy hazudtam?Voltál már ilyen helyzetben??Ha nem akkor csak maradj csendben.A házért meg én dolgoztam meg,és persze a barátnőm .
2016. szept. 9. 16:53
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
Hagyjad, a 12-es csak féltékeny, hogy többet értél el, mint ő bármikor! ;) Szép ház egy jó országban, szerető barátnővel! :) Valamint az, hogy a szülei szegények, nem az ő hibája. Ha megszületik a gyermeked, nem azért szülöd, hogy majd felnőttkorodban eltartson! Ha ezen a véleményen vagy az már régen rossz és komoly gondok vannak a fejedben. Amúgy kedves kérdező, a kérdésed nagyon hasonlít az "Anyák napja" című film leszbikus párjára. :p legalabb is egyből az ugrott be, amikor elolvastam. :)
2016. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó,igazad van.Csak egy kicsit idegesítő, hogy azt hiszi engem felvet a pénz és nem segítek a szüleimen...Nem vagyok multimilliomos, hitelből vettük a házat is és nagyon keményen dolgozunk, hogy fizetni tudjuk a borsos törlesztő rèszleteket. De viszonylag jó munkánk van (mindketten diplomásak vagyunk,de én speciál kínkeservesen végeztem el a főiskolát), így ki tudjuk fizetni és meg tudjuk venni amire szükségünk van. Ha dúsgazdag lennék a családom sem úgy élne ahogy él,higgyètek el.
2016. szept. 9. 17:29
 16/16 honbandi ***** válasza:

Nekem az a javaslatom,hogy elmondod a szüleidnek,eggyütt laktok és sokat segít a barátnőd.És a többi ki fog alakulni

Én azért szolnék nekik, hogy a barátnőm is itt lesz amikor jöttök.Meglátod, hogy viszonyulnak a belelentéshez. Sok sikert!

2019. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!