Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fejlődhet a kapcsolat tovább?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fejlődhet a kapcsolat tovább?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel jò néhány hónapja. Én leszbikus vagyok és sokan tudják is, köztük a "kiszemeltem" is, aki szintén kõzülünk valónak...látszik, merthogy tagadja, hogy vonzódna a nőkhöz. Mégis azt érzem flörtöl velem, húz, figyeli meddig mehet el, vagy meddig bìrom még. Érezheti, hogy tetszik nekem. Sìmogatja kezem, összekulcsolja ujjaink, kétértelműen fogalmaz, az éjszaka közepén invitál magához, átvette néhány szava járásom. Én viszont tartom magam. Visszafogott vagyok, félénk. Visszatart, hogy tagadásban van és, hogy elmondása alapján felpofozna, ha rámásznék, néha pedig annyira arrogáns velem, kerüli a társaságom.

Nem vagyok képes kiigazodni rajta.

Provokál, kìsért, máskor pedig pofára ejt.


Mit gondolsz mit tegyek? Rontsak neki, szorìtsam falhoz, vagy hagyjam a fenébe és szakítsam meg a kapcsolatot?



2016. szept. 11. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem történt hasonló, de az illető lány is (elvileg) és én is biszexuálisak vagyunk. Sokszor húzta az agyamat, aztán elzárkózott tőlem. Nem tudtam mire vélni a dolgot. Egy darabig így ment ez, aztán elkopott a kapcsolat. Szerintem hagyd, nem ér annyit az egész. Ha úgy dönt, hogy mégis akarna téged, majd jelentkezni fog. Ha nem jelentkezik, akkor legalább pontot tettél egy zavaros ügy végére. :)
2016. szept. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!