Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Alakul valami egy nővel, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakul valami egy nővel, aki nagyon szimpatikus és tetszik, de az első randin fűvel kínált. Folytassam?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon tetszik és nem ilyen drogos kinézetű/viselkedésű.Szép,művelt,inteligens nő,nem is gondolná róla az ember,úgyhogy nen értem miért csinálja.

2016. szept. 24. 19:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
konkrétan egyetemen infó szakon a díjat nyert legintelligensebb srácról tudom, hogy füves... :D a mennyiségtől függően kártékony a hatása... én tuti folytatnám XD
2016. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Nincs abban semmi, en volt baratnommel is tobbszor szivtunk. Mindig volt nala, egyetemistak nagy resze rendszeresen sziv, de tevhit hogy olyan konnyen ra lehet szokni. folytasd.:)
2016. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Én nem tenném. Nagyon drog ellennes vagyok és általában kerülöm az ilyen embereket.
2016. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Fűvel?Ennyire vega?
2016. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%

Persze, hogy...

Hülyeség lenne emiatt nem folytatni, ha amúgy szimpatikus. Én szerintem a harmadik-negyedik randin még tépnék is vele. A fű szerintem nem olyan gáz, ha nem gyakran szívsz.

Lásd meg hogy mi lesz. Lehet, hogy egy nagyon jó kapcsolatot hagynál ki, pedig ennyi miatt nem érdemes. Számos rendes, normális füvest ismerek.

2016. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

De hiszen a kender (ha fű alatt ezt értjük),nem is drog,hanem gyógyszer.Olvassatok utána.

De én folytatnám a dolgot,az tuti.Max ha nem az elképzeléseim szerint menne tovább a kapcsolatunk,akkor mondanám,hogy bocsi,ezt nem igy képzeltem,gondoltam.

2016. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
Folytatnám a helyedben, nincs ebben semmi. A legtöbb ismerősöm szív, köztük a párom is és én is. Eleinte nagyon ellene voltam, majd tájékozódtam, egyre több "füvest" ismertem meg és egy hónapnyi kapcsolat után téptem elsőnek a párommal. Nincs ebben semmi, túllihegik a dolgot az emberek. Nem ettől lesz valaki rossz ember, főleg, ha még szimpatikus is. :D Nem mondom, hogy próbáld is ki most rögtön, neked nem muszáj ebben részt venned, ha nem akarsz, de ne ítélj el emiatt senkit. :)
2016. szept. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
10%
Ha annyira művelt és intelligens lenne, nem kábítószerezbe. Persze a sok semmirekellő drogos libsi szerint nincs ebben semmi rossz. Végülis csak a törvény tiltja. Ha azt akarod, hogy rendőrségi ügyes legyen, akkor maradj vele. Csak ne sírj ha a szemed is kilopja, hogy legyen pénze anyagra.
2016. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Mert jól bebaszni, agresszívvá válni, hazamenni és megverni az asszonyt, sokkal jobb. Végülis legális ;)
2016. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nagy nagy 👏 az igaz mondó 9eanek.
2016. szept. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!