Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megéri egyedül elmenni Ösztros...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egyedül elmenni Ösztrosokkba?

Figyelt kérdés
Egyszer voltam, akkor annyira nem jött be, de most adok neki egy újabb esélyt. Viszont most még társaságom sem lesz, akivel menni tudnék, megéri így szerintetek?:(

2016. okt. 14. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Iszogass valamit elötte hàtha könyebben ismerkednél vagy valami. Szerintem mennj:)
2016. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb tarsasággal szerintem !
2016. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha nem társaságban mész, akkor legalább több az esélyed ismerkedni.
2016. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, szerintme elnézek, maximum ha nem jó, akkor majd korábban lelépek :)
2016. okt. 14. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Háát én is ugyan ezen vagyok már mióta :/ Úgy elmennék, de én még egyáltalán nem voltam, és semmi lehetőségszerű társaságom nincs hozzá, egyedül meg furán érezném magam.
2016. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Abba a buliba sehogyan sem éri meg elmenni. Nekem borzasztó volt mindegyik.
2016. okt. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Inkabb wow -ra menj vagy hello -ra :) jobb a "felhozatal"
2016. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!