Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Más is van, aki egyedül tölti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, aki egyedül tölti a Karácsonyt?

Figyelt kérdés

Bár nekem mintha alakulna valami kapcsolatféle, de a szüleim messze vannak, nem hiszem hogy hazajutok karácsonyra. szóval 50/50% esélyem van arra, hogy egy üres lakásban, egyedül legyek szenteste.


lenne kedvetek beszélgetni? Ez nem felhívás keringőre, nem akarok szánalomból becsajozni. Inkább arra gondoltam, hogy megoszthatnánk egymással, hogy ki mit érez ilyenkor.


Más is van aki magányos? Akit esetleg kitagadtak otthonról? Vagy nem élnek már a szülei? És emellé nincs barátnője?



2015. nov. 16. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Jobbulást!
2015. nov. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Miért tagadtak ki? Végigloptad az egész családot?
2015. nov. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En nem vagyok lany, bocsánat, hogy ide tolakszom, de azért meg karácsonyig meg van időd, nekem a kapcsolataim pont akkor jöttek, amikor nem is számítottam rá, amikor ragorcsoltem, mert mar kellet volna valaki akkor pont az ellenkezőjét értem el vele. Szóval ne add fel!
2015. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Igazából fel nem foghatom, hogy lehet november közepén a karácsonyon aggódni.
2015. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én meg nem értem, hogy miért olyan fontos az egyes embereknek, hogy pont Szenteste ne legyenek egyedül? És mi van az év többi 364.25 napjában?


Természetesen átérzem a Kérdező bánatát, rossz egyedül, de néha jöbb is, hogy nincs semmi kötöttség.


És én sem értem, hogy miért van minden Karácsonyi díszben november közepén...

2015. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a családommal leszek otthon, de igazából elég macerásnak érzem az egész karácsonyi szitut. szerintem egész évben összességében nem veszekszünk annyit, mint a két ünnep. Nekem ez annyira nem hiányzik. Nekem sajna nincs senkim, de ha tehetném, akkor nyilván egy meghitt, bizalmas körben, nyugiban tölteném a karácsonyt, vagy egyedül. Persze nem vagyunk egyformák :)

Gyerekkoromban szerettem a karácsonyt, de mára ez elapadt. Annyi reményem maradt csak, hogy majd saját családi körben újra visszatérhet a régi hangulat.

2015. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!