Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tomboy (fiús) lányok, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomboy (fiús) lányok, nektek bejönnek a csajos csajszik?

Figyelt kérdés
Persze biztos van köztetek ilyen, de mit gondoltok, mennyire nehéz olyan fiús lányt találnom (nekem a rövid haj, sportos testalkat, fiús öltözködés nagyon vonzó valamiért), akinek bejönnek a nem fiús lányok? Ismertségi körötökben a fiús lányok inkább kihez vonzódnak, milyen típusú lányokkal jönnek össze? :)

2016. nov. 9. 22:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én rocker vagyok és nekem is inkább a lányos lányok jönnek be,de a szexi rocker lányok a gyengéim:D 19/l
2016. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

Nos a rövid hajon kívül velem kapcsolatban minden más stimmel és nekem a lányos lányok tetszenek:D

18/L

2016. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

En magam is fiús stílusú vagyok, csak (még) hosszú hajjal, es nekem is inkább ezek jönnek be, de nem nagyon valogatok, nyilván nem rajtam múlik, kibe szeretek bele, es kibe nem

16/L/L

2016. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én is a fiúsabb kategóriába sorolnám be magamat. (rövid haj fiu(s) altalaban ruhák kicsit személyiségben is stb..)

Csak a lányos/nőies lányok jönnek be szinte.

De pl van egy olyan ismerosom aki szinten ilyen stilusu es neki a fiusabbak jonnek be szoval ez szerintem izles kerdese nem oltozkodes :D

2016. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Én is a fiús kategóriába tatrtozom.

Nekem csak a hozzám hasonló fiús lányok jönnek be szinte.

A meg a kicsit femmebek is bejönek de a nagyon csajos lányok nem.

2016. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nekem a fiús és a nem fiús lányok egyaránt vonzóak. Együtt vagyok egy tomboy lánnyal, én butch vagyok, szóval nagy esély van, ahogy elnéztem a mostani helyzetet. A mostani tomboyoknak (sok sajnos nem az, nézd az öltözködését stb. annyi, hogy rövid haj és kész, de annak vallják magukat) a szintén fiús lányok jönnek be. Azért óvakodj. c:
2016. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Hány éves vagy? :D Ne értsd félre a kérdést :3

Én egy eléggé fiús lány vagyok..Vagyis nagyon az vagyok.. És én is a lányos lányokra bukok..

2016. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Anonymusina válasza:

Én mint tomboy bevallom az őszintét nehezen találom a közös pontot a lányos lányokkal :D

Egy fiús lánnyal bármikor szívesen leállok beszélgetni megismerni valahogy szimpatikusabbak (de itt most nem a totál fiús lányokra gondolok csak)

Nem baj ha hosszú hajad van sőt a külső általában nem lapít földhöz ha jó fej vagy megismerlek és téma lezárva :D

Ja akkor már én is khm khm

Szívesen fogadok üzeneteket :D

F/L/19

2017. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!