Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tomboy (fiús) lányok, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomboy (fiús) lányok, nektek bejönnek a csajos csajszik?

Figyelt kérdés
Persze biztos van köztetek ilyen, de mit gondoltok, mennyire nehéz olyan fiús lányt találnom (nekem a rövid haj, sportos testalkat, fiús öltözködés nagyon vonzó valamiért), akinek bejönnek a nem fiús lányok? Ismertségi körötökben a fiús lányok inkább kihez vonzódnak, milyen típusú lányokkal jönnek össze? :)

2016. nov. 9. 22:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
hát én is annyira szeretnék ilyen képeket csinálni, hogy elképzelésed sincs :D de ahhoz kéne valaki :D kicsit reménykedek abban, hogyha mást nem hát conon kiszúr valaki és majd a következőre tudunk együtt menni :D
2016. nov. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Ahh vagy csinálj egy nagy plakátot, hogy keresed a Maxed.. Valaki biztos veszi a lapot. :D
2016. nov. 10. 00:12
 13/28 anonim ***** válasza:

ha plakátot csinálok akkor már Racheleset ^^ amúgyis tetszett Chloe-nak, bevallja amikor rákérdezel, tök cuki :D jó, bocsi, hogy szétoffoltam a topikodat, ha nem ment el a kedved tőlem vagy nem olyan vagyok akit el akarsz kerülni üzenetben, mert már beszéltünk korábban, akkor írjál rám :D

meg hajrá a pártaláláshoz mindenkinek :)

2016. nov. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor írok én először fiúsként :)

Szóval nekem csak a lányos lányok tetszenek.Bár az nem zavar ha mondjuk rocker és úgy másabb az öltözködése,de akár focizhat is,ha megmarad lányosnak.Mindig is femme barátnőim voltak.

Akiket ismerek fiús lányok nekik is a lányosak tetszenek.

Vannak olyan fiús lányok akik csak fiúsakat keresnek,de tapasztalataim szerint ez a ritkábbik eset .

Lehet írni nyugodtan :)

21LL

2016. nov. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
82%
Mindig is a lányos lányok tetszettek, én inkább pont a fordítottját látom fiús lányként a dolognak, hogy a lányosak szeretnének lányosokat. én me ezzel az oldallal küzdök :D. 18L
2016. nov. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Aki gondolja irjon privit. Fius vagyok 24 eves es leszbikus
2016. nov. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én nem tudom magam egyik kategóriába sem besorolni. Van bennem fiús de inkább lányos vagyok és hasonlót is keresek. Volt par fiús ismerősöm őket lányos lánnyal láttam főként szóval szerintem az jön be nekik leginkább. Sok sikert neked! (: 21/L
2016. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Énis a fiusba sorolnam magam, külsőre es inkabb belsőre is valamennyire.

Akinek van kedve ismerkedni, irjon nyugodtan. ^^


20/l/l

Bp.

2016. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
kérdező, hány éves vagy?
2016. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! 18 éves vagyok :)
2016. nov. 10. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!