Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tomboy (fiús) lányok, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomboy (fiús) lányok, nektek bejönnek a csajos csajszik?

Figyelt kérdés
Persze biztos van köztetek ilyen, de mit gondoltok, mennyire nehéz olyan fiús lányt találnom (nekem a rövid haj, sportos testalkat, fiús öltözködés nagyon vonzó valamiért), akinek bejönnek a nem fiús lányok? Ismertségi körötökben a fiús lányok inkább kihez vonzódnak, milyen típusú lányokkal jönnek össze? :)

2016. nov. 9. 22:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

En lanyos vagyok es főleg a tomboy stílusú lanyok tetszenek nekem is^^

Ilyen lanyok írhatnak :)


15/L

2016. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
haat jo kerdes hallod! engem is nagyon erdekelne!
2016. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
nekem is lehet írni ! 19/L :)
2016. nov. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
haha mindenkinek lehet irni csak a kerdesre nm jon valasz :/
2016. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ugye ugye :D És méghozzá csak 'lányos lányok' írnak ide, akiknek szintén fiús lány kéne. Life is strange. :D
2016. nov. 9. 23:02
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
yeah :D plane ha leszbike :/
2016. nov. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

az egy jó játék, remélem arra utaltál, ha nem, akkor beégtem... :D

hát ilyen vagyok és főként a fiúsabbak jönnek be, de igazából már azért is, mert a lányosakkal nem tudok sokszor miről beszélgetni és kb. kezdem feladni velük ^^ meg nem akarok férfi szerepet sem egy kapcsolatban, egyenlő félt szeretnék :)

egyébként szerintem a legtöbb fiús pont lányosat keres, szóval kitartás :)

2016. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Akkor nem adom még fel. :D egyébként nem feltétlenül a játékra gondoltam, de mikor leírtam a mondatot, beugrott hogy ez amúgy passzolna is ide (ugye leszbikus szál a játékban). :)
2016. nov. 9. 23:51
 9/28 anonim ***** válasza:

egyik otp-m és cosplayezni is fogok tavasszal és remélem találok egy Max-et majd magam mellé :D

amúgy tényleg főleg lányosakat keresnek a fiúsabbak és én sem zárkózom el semmitől :)

2016. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
"remélem találok egy Max-et majd magam mellé" ooh ez aranyos :D múltkor én is láttam két csajszit Max-Chloe "öltözékben" egy cosplay rendezvény képein. :)
2016. nov. 10. 00:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!