Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Barátnőm nagyon szeretné,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nagyon szeretné, hogy a puncim szőrös legyen, én viszont aggódom hogy kellemetlen lesz számára, mikor kinyal engem, szorongok és aggódok, mit tegyek? 23L

Figyelt kérdés

Először van barátnőm, tapasztalatlan vagyok lányok terén, mert eddig 4 srác szerelmem volt. Szeretem őt, mert kedves, megértő, toleráns lány, igaz, vannak szokásai, amit sajnos nem szeretek. Dehát senki sem tökéletes, én sem vagyok az. :)


Tegnap szexeltünk először, minden nagyon jó volt, de sajnos, nem tudtam kielégíteni őt... Máshoz vagyok szokva, nekem sokkal könnyebben ment a srácok kielégítése, 5 perc alatt elélveztek, amikor vertem nekik. Most tapasztalom csak ki, mennyivel finomabban és lágyabban kell viselkedni egy puncival, de biztos vagyok abban, minden rendben fog menni.


Azt kérte tőlem a szex után, hogy legközelebb, amikor találkozunk (2 hét múlva tudunk találkozni) legyen szőrös a puncim, mert ő ezt szereti. Mondtam neki, hogy ha jól esik számára így a szex, megnövesztem, de félek, hogy esetleg kellemetlen lesz számára a nyalás. Mondta, hogy neki ez nem baj, viszont tény, hogy kérte, legyen ápolt, tiszta, illatos a puncim.


Megkérdeztem tőle, hogy mit szólna egy arany középúhoz: egy csíkban meghagyok szőrt, a többit leborotválom. Mondta, hogy ő azt szereti, ha sok szőr van, kellemes, puha, "bundás" a punci tapintása, de nem rendetlen és nem túl hosszú a szőr. De azt is mondta, hogy természetesen nem "kötelező" a szőrös punci, csakis akkor nővesszem meg, ha számomra ez nem probléma.


Kicsit gondban vagyok, mert nemigazán tudom, milyen a "nem túl hosszú", vagy "kellemes, puha, bundás" punciszőr.


Ti mit gondoltok? Szerintetek milyen hosszúra növesszem meg? Nem szeretném, hogy gond legyen neki a nyalás, viszont a célom a puha, kellemes tapintás elérése.


2016. nov. 24. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
sosem szoktam merni a hosszat, de a paromnak is ilyen, es jo a nyalas, sot, lehet, hogy engem is zavarna a csupasz punci. Ket hetig nem borotvalod, es utana megmondja, hogy akkor tul hosszu-e, vagy nem.
2016. nov. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

Jól tetted, hogy lányokra váltottál, mert a srácokat úgy tűnik nem sikerült megtanulnod 4 srác alatt sem.


A farkat nem verjük és plane nem 5 perc alatt. Ugyanúgy játszunk vele mint egy puncival.

2016. nov. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
mivel ő kérte, hogy hagyd meg, és ha neked ez nem esik nehezedre nyugodtan ereszd el. ne nyúlj hozzá semmi vágószerszámmal. ha sok lesz neki, majd szól :-D
2016. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha ő kérte, miért lenne neki kellemetlen?

Valószínű erre gerjed ettől jobban fogja kívánni. Neked meg ezzel van a legkevesebb dolgod. :)

Hagyd meg olyanra milyenre kéri. :)

2016. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, hogy nem a kérdésre reagálok, de mi az hogy nem ehhez vagy szokva? Maszturbálni nem szoktál? Persze oké, különböző dolgokat szerethet mindenki, de nem tök idegenként kéne a barátnődhöz nyúlni...figyelni kell a reakcióit, megbeszélni vele mit szeret stb.

Remélem neki nem dörgölted az orra alá, hogy bezzeg a fiúk farka mennyire a kezedre álltak.

2016. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, miért aggódsz amiatt, hogy kellemetlen lesz számára, amikor ő pontosan ezt kérte. Ez hol logikus?
2016. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
A helyzet az, hogy érzek némi ellentmondást a nem túl hosszú meg a puha között. Egy bizonyos hossz alatt nem tud puha lenni a fanszőr. Mondhatni teljes hosszában a legpuhább. Akkor pedig ajánlott samponnal mosni, az finom puhán tartja, én göndör hajra való sampont használok. Megjegyzem két hét alatt nem sokat fog nőni, a fanszőr teljes kinövéséhez 5-6 hónap kell.
2016. nov. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Lényegében oda akartam kilyukadni, hogy még 3-4 centisen is tud durva tapintású, szúrós lenni, 7-10 centisen lesz selymes, amikor már hullámosodik/begöndörödik, kinek mennyire (hacsak nem ázsiai típusú, egyenes szálú a fanszőre).


A rendezettség kérdése meg azon múlik, milyen sűrű, mennyire tömött a szőrzeted, mert a ritkás punciszőr hosszan meghagyva valóban kevésbé tud jól kinézni, azt muszáj valahogy fodrászolni, míg a dús, tömött szőrnél elég arra ügyelni, hogy a kiterjedését kordában tartsák (pl. combok), mert amúgy szép homogén szőrháromszöget tud képezni.

2016. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Együttèrzek veled! A baràtnőm is mindig ezt kèri tőlem, mert szerinte teljesen csupasz p*nci csak a kislànyoknak van ès őt jobban vonzza, ha szőrös vagy fazonos stb.

Ebből èrthetődik, hogy az övè sem csupsz :S amit viszont èn nem szeretek :D nekem jobban tetszik ès jobban is vonz, ha szőrtelen. Ìgy ùgy àllapodtunk meg, hogy fazonos lesz, àltalàban csak egy csìk vagy cìv ;) de van, hogy meglep ès csupaszìtja *-*

Szòval ne paràzz ha ezt kèrte tőled ès neked nem okoz gondot, akkor hagyd ùgy. Èn nem nyùlnèk hozzà ès majd ő eldönti, hogy a legjobb neki ;) sok boldogsàgot nektek ;)

2016. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem zavaró amúgy:)

Mármint akkor se ha èpp lent ügyködsz szájjal:D

Bár mindenki máshogy látja ugye.^^

23/l

2016. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!