Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek mi van velem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi van velem, leszbikus lehetek, vagy inkább biszex?

Figyelt kérdés

Eddig úgy hittem, egyformán vonzódom mindkét nemhez, de mostanában azon kaptam magam, hogy sokkal több nőt találok vonzónak, mint férfit. A feminin vonások izgatnak, imádom a feszes melleket, a széles csípőt és a bájos arcot, fiúk közül is csak a vékony kölyökképűek tetszenek nekem, akikre más lazán rávágja, hogy kisfiúk és töketlenek. Nem szeretem a szőrös arcot (bajusz, szakáll), mellkast, hátat.

Szexuális fantáziáim egyébként mindkét nemmel voltak már, felizgulnom is sikerült, de férfiak esetében valahogy nehéz összeegyeztetnem a szerelmet és a szexet. Eddig csak egy lányba voltam igazán szerelmes, vele tudom, hogy működhetett volna a dolog. Tapasztalatom még nincs.

Mit tudtok mondani erre? Járt már valaki hasonló cipőben?


2016. nov. 27. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Úristen,mint ha magamat olvastam volna :D én is ezen agyalok,hogy mi lehet, mert nem tudok düllőre jutni, én is csak lányokba voltam szerelmes,ha az ovis szerelmet nem nézzük :D hány éves vagy? 16/l
2016. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja, fiatalabb fejjel nekem is voltak ilyen kis szimpatizálásaim fiúkkal, de hát azokat nem is lehetne ahhoz fogni, amit a lány iránt éreztem/érzek. Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül.:D

18 vagyok amúgy.

2016. nov. 27. 13:40
 3/5 NorRika válasza:

18 éves korra kialakul az embernek a sexuális identitása.

Próbáld ki lánnyal és majd kiderül.

2016. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Attól tartok, hogy ehhez jelenleg max. akkor lennék elég bátor, ha elmennék egy meleg szórakozóhelyre, és innék jó sokat.:D

Egyszer úgyis ki fogom próbálni, mert egyértelműen vonz a dolog. Remélem, minél hamarabb.:D

2016. nov. 27. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj rá a 16 éves csajra :) majd kiderül :)
2016. dec. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!