Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek? Úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem, hogy szeretem. ( Lány vagyok és ő is )

Figyelt kérdés
Egy régi barátommal (lány) már nem talizok mert nem akarom látni mert ha taliznom kell vele túl izgulom az egészet mert fura érzéseket vált ki előttem annyira izgulok hogy hányok tali előtt meg minden de ha meg nincs itt velem akkor hiányzik az ölelésére vágyom, és azért is izgulok mert megfelési kényszerem van iránta meg félek, hogy kiderülne, hogy szeretem, ezért mindig bunkó vagyok vele, és az ölelését se viszonoztam sose mert még azt is félre érthetőnek találta. Olyan dolgokkal megbántottam már, hogy megmondtam neki a telóba, hogy leszarom őt meg utálom és soha többet nem fogok vele talizni de mégis felhívott és kedves volt velem ennek ellenére és talizni akar de szerintem ő nem akarná azt amit én hiszen lányok vagyunk mindketten és mindig mondja a pasikra, hogy ez helyes meg az helyes de még nem volt normális kapcsolata. Szerintem azért érzek iránta így, mert amikor nálunk aludt akkor át ölelt alvás közbe, meg egyszer megkérdezte tőlem lennék-e leszbi és én egyre jobban kezdtem furán érezni magam. Biztos most azt írjátok, hogy ez normális a lányoknál, amikor valaki ezt érzi, de szerintem nem az. Mármint nem érzem magam normálisnak, hogy vonzódhatok egy lányhoz, és hogy gondolhatok rá egész nap. Már lassan depressziós leszek.

2016. nov. 26. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne bántsd meg őt többet, hanem legyél vele őszinte. Szerintem nagyon fontos lehetsz neki, ha azok után is felkeresett téged, hogy azt mondtad neki hogy utálod. Lehet hogy nem is érti miért vagy ilyen vele. Így legalább megtudja. És talán jól is sülne ki a dolog, ha ölelget meg ilyeneket kérdez, hogy lennél-e leszbi.
2016. nov. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy mondj le róla, keress párt magadnak, és utána vedd fel vele a kapcsolatot, vagy szedd össze magad, találkozz vele, aztán beszélgessetek el!
2016. nov. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp mond meg neki... ha így áll hozzád még ha nem is szeretne tőled semmit akkor sem fog kinevetni vagy ilyesmi... Nálam is hasonló a helyzet csak mindketten fiúk vagyunk, megmodta, hogy nem lesz köztünk semmi, de még mindig szeretem őt, sőt egyre jobban, amikor meglátom minden elsötétül körülöttem és csak őt látom csak rá nézek elvörösödöm stb.. nehezen kezelem de mindig keresem őt a társaságát csodálatos ember, számomra tökéletes (lenne) semmi sem volt köztünk de olyan szerelmes vagyok mint még soha és szenvedek is miatta... ha tényleg szereted és nem jön össze akkor hosszú szenvedés vár rád, :(
2016. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!