Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy mondjam el neki, hogy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy?

Figyelt kérdés

Eddig még sosem volt hüvelyi orgazmusom csak megjátszottam?

Amikor először csinalta már rendesen fájt és nem akartam leállítani mert szomorú lett volna. Aztán nagyon boldog volt, utána már elvárta, hogy legyen.

Most viszont elegem lett belőle egy év után, hogy nincs is orgazmusom mert kinyalni nem hajlandó csak kéthetente.



2016. nov. 28. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
én mondtan neki elösször, már pár hónapja jártunk, de azelött is ismertük egymást egy ideje. elöbb nem mertem, mèg akkor se válaszolt vissza rá, csak szintèn hónapokkal kèsöbb mondta ki ő is.
2016. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hupsz rossz kèrdès 1#-es voltam.. :D nem tudom hogy kerültem ide :D de ha már itt vagyok erre is válaszolok. öszintèn, felnőttek módjára, biztos megfogja èrteni. nincs olyan hogy "nem állítom le mert szomorú lesz" szólj neki, hogy csinálja gyengébben. kommunikáljatok, elvègre ez egy kapcsolat alapja. Ha fáj, ha nem jó meg kell mondani neki, hogy tudjon tanulni belőle. Azèrt csinálja mert neked akar jót, az neki se oké ha neked rossz. Egy ép eszű ember ezen nem sértődik meg hanem tanul belőle.
2016. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tuti nem sértődnék meg ha a barátnőm szólna,hogy nem jó neki.Azon vagyok,hogy neki jó legyen,ha úgy nem jó,ahogy szoktam,akkor csinálnám másképp.De az már nem esne jól,hogy hónapokig abban a hiszemben vagyok,hogy minden rendben, ő meg egy évig titkolja előlem,hogy nem elégedett velem.Totál idiótának érezném magam. Tehát szólj nyugodtan,vagy szex közben irányítsd a kezét, de ne hazudj neki.Hidd el nem olyan nagy probléma mint hiszed, a titkolózásod következményei nagyobbak lesznek. Amikir csinálja egyszerűen mondd,hogy lassabban, kevesebb ujjal,stb. Érteni fogja és nem fog haragudni.
2016. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor már ink azon akadnék ki h miért csak most szól. Hmm nincsen abban semmit. Én rengeteget szoktam beszélgetni a partnereimmel. Azért h a következő csak jobb és jobb legyen. Sőt közben komunikációbis megengedett. Tényleg inkább az a kiborító ha élsz egy tudatban hogy neki jó. Majd egy ÉV után közli hogy sosem volt az???? Minél előbb beszélj vele. Megérdemel annyit h őszinte legyél vele.
2016. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!