Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » MI legyen a véleményem most?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI legyen a véleményem most?

Figyelt kérdés
A múlt héten a barátnőm elvolt bulizni barátnőivel. A barátnői unszolására csókolózott az egyikkel. Mindezt ő vallotta be és nevetve, mint ha vicces lenne. Ti mit éreznétek a helyemben? Vicces, bulis vagy megalázó? Mit kéne rá válaszolnom?

2016. nov. 28. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Felteszem, nem nyílt kapcsolatot beszéltetek meg, szóval szerintem ideje megkérdezni tőle, hogy "Na álljunk csak meg egyetlen futó pillanatra, mégis hogy a véres búbánatos frankfurti virslibe gondoltad te azt, hogy csókolózol egy idegen csajjal, és azután még a képembe röhögsz, mintha nem törted volna össze épp most a szívemet? És akkor mostantól kezdve minden alkalommal megcsalsz majd, amikor éppen berúgsz? Vagy én is lesmárolhatok akárkit, akármikor?". De te tudod. Azt mondjuk nem tudom, hogy miért nekünk kéne meghatározni a te véleményedet, de szerintem már úgyis megvan.
2016. nov. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Nincs saját véleményed, hogy tőlünk kérdezed, hogy mi legyen a véleményed?
2016. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokra becsülhet..meg a kapcsolatotokat is.~

Ha mèg a pofádba is röhög,ès egy ilyen horderejű dolgot elviccel.

Akkor èn is mondanám neki "nevetve",hogy: Ott az ajtó.

2016. nov. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megalázó, természetesen. Mi más is lehetne???
2016. nov. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Nalam valas lenne!

En amugy sem Tudnek egy meleg novel egyutt elni, raadasul meg is csalt!!

Megha fiuval tette volna! De novel..?!

Atya eg!

2016. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Én rég szakítottam volna vele. Ha most megcsal, akkor mit tesz később? Lefekszik minden sráccal? Legyen egy kis önbecsülésed!

18/L

2016. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van benne valami... de folyton röhög és mondja hogy nővel való " megcsalás" nem megcsalás.. én valahogy kicsit konzervatívabban nézem ezt a dolgot, szóval beszélünk erről mert az utóbbi időkben kezd betelni a pohár..
2016. nov. 29. 21:19
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Most te fiú vagy lány vagy? Bár igazából mindegy... ez a sztori egyre rosszabb. Akármi is van, vagy alakítsd át valami nyílt szexkapcsolattá, vagy hagyd a francba, mert ő érzelmi szinten kutyába se vesz téged.
2016. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Barátnő az aki " leszbikus" kalandba kezdett de csak buliból. Nekem marhára nem tetszett, de eléggé erőszakosan a maga véleméynét ossza miszerint ez jó volt meg buli volt és semmi több.. hát nem tudom..
2016. nov. 30. 13:47
 10/10 anonim ***** válasza:
sz+rOk rá
2017. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!