Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus lányok milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus lányok milyen gyakran társalognak fiúkkal?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, és van csomó barátnőm, akiknél akarva-akaratlanul látom, hogy szexuálisan vonzódnak is hozzám.

Ez azért zavar, mert éppen egy lány szívéért küzdök.


Ami viszont felüdülést jelentene, az az lenne, ha egyből olyasvalakikkel beszélgethetnék, akikről tudom hogy nem vonzódnak hozzám. Akikhez mégis tudok fordulni, mert férfinek lévén én nem fogom megérteni a nőket.


Ti hogy reagáltok ha egy pasi odamegy hozzátok? Mesélnétek?



2016. nov. 27. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a legtöbb barátom fiú :)

Ha azzal jön oda a pasi,hogy barátkozni akar ,semmi bajom sincs vele ,szívesen barátkozom,talán tapasztalatot is cserélünk lányok terén .

Ha akarsz írhatsz is !:D

21 LL

2016. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nem mindig jövök ki fiúkkal, bár tény, ha valaki odajön, általában nem barátkozni szeretne. Pedig amúgy néha nekem hiányzik egy fiú barát, aki férfi szemszögből mesélné el a dolgokat. Érdekelne az is.
2016. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ja amúgy 16/L/L vagyok.

#2 voltam.

2016. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Van pár srác haverom, akivel jóba vagyok, bár nem sok, mert nagyon megválogatom a barátaimat.Viszont velük ugyan úgy eltudok beszélgetni, mert megtalálom a közös hangot, pedig nem vagyok fiús, nem öltözködök úgy, egyszerűen csak nem határolom be magamat, hogy mik a pasis dolgok és mik valók nőknek. Úgy vagyok vele, hogyha valaki normálisan áll hozzám, akkor én is normálisan fogok hozzáállni, és nem fogom elküldeni, hogy "menj már innen, leszbikus vagyok." Haverkodásra, barátkozásra mindig nyitott vagyok. :D
2016. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%

Amilyen ritkán csak lehet.Ha még is odajönnél elpanaszolni a kínodat-nyomorodat utána tuti az egész város rajtad röhögne,mindenkinek elmondanám,ahol érnélek ott cikiznélek halálra ;-)

19/L

2016. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Mielőtt megriadna mindenki a durvább válaszoktól, nyugodtan jöhetnek azok is. Nyilvános vitatkozásba, lelki beavatásba nem fogok menni, de érdekel mindenki állásfoglalása.

Mindenkinek zöld pacsit adtam.

2016. nov. 27. 18:35
 7/17 anonim ***** válasza:
En szívesen barátkozom fiukkal! Bár jelenleg nincs tul sok fiu barátom, de régebben csak velük barátkoztam szinte...
2016. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán számít nekem barátságnál hogy az illető lány vagy fiú :) van fiúk közül és lányok közül is legjobb barátom :)
2016. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nincsenek fiú barátaim. Egy idő után általában többet akarnak..szegények. :D Pedig jó lenne egy fiú barát,én örülnék neki. :)
2016. dec. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem a legtöbb barátom srác, és sajna csomóan közülük mást is akarnak... szegényeknél az a fej, amikor közlöm a dolgot :DDD


beszélgethetünk amúgy, ha gondolod.


17/L

2017. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!