Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van egy lány, akibe szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok, és nagyon vonzódom hozzá! Ilyeneket akarok tenni vele, bővebben lent, nem fért ki ide! Szerintetek? (magyarázat lenn)

Figyelt kérdés

Ilyeneket akarok tenni vele,hogy hogy odabilincselem az ágyhoz a kezét, majd előjáték nélkül felcsatolhatóssal beléhatolok, utána tágítgatás nélkül fenékbe is keményen, aztán forró gyertyaviaszt öntenék a mellére és a puncijára. Persze a fentebbieket addig csinálnám,amíg újra meg újra el nem élvez,kifulladásig!

Csajok!Nektek is vannak ilyen vagy ilyesmi fantáziátok azzal,akit nem kaphattok meg?Vagy nagyon perverz vagyok?

Lehet még az is felizgatna,ha látnám,hogy közben fáj neki a szex.Pedig szeretem!Ez "normális"?Csak nekem van ilyen vágyaim?



2017. jan. 24. 10:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

De ha nem azért élvez el, mert annyira élvezi, akkor mi az értelme?

Hát sok sikert ilyen lány találásához, de szerintem hosszútávon ez az erőszakosság nem működhet, már egy vadabb szex után is sajoghat az ember itt-ott...

És ezt nem csak perverziónak tartom, hanem pszichológiai esetnek, ha ennyire rá vagy izgulva a másik kínzására.

Ha találsz hozzá partnert, hajrá... de aki az ágyban erőszakos, annál az élet más területein is kiütközik.

2017. jan. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Csak egy adott lánnyal akarom.Ha velem nem,akkor senkivel.

Nem vagyok erőszakos a való életben egyáltalán,de ez felizgat. :D

2017. jan. 24. 11:35
 13/21 anonim ***** válasza:
97%

Neked most komolyan van pofád felhozni a nemi erőszakot és azt mondani, hogy azt is élvezhetik?! Normális vagy?!

Élvezem a vadabb szexet, bdsm kategóriákban is, de mégis mit képzelsz magadról, hogy egy ilyen dologgal mersz példálózni? Már bocsánat, de magadnál vagy?


Az is több, mint valószínű, hogy ez a "tágítás nélkül", meg "előjáték nélkül" nem fog működni. Nem fogja élvezni. Pont. Vannak ilyen alkatok, de az is inkább lelki folyamat és kétlem, hogy minden sarkon ilyen embert találnál. A bdsm is jár előjátékkal, ha nem is a szokásos formában, de jár, mert ugye itt... nem nemi erőszakról van szó. (Ez utóbbit ajánlom átgondolásra.)


Szerintem, ha valakit szeretsz, nem akarsz ilyen módon bánni vele. Mert amit te írsz, az nem a kölcsönös élvezetek egy periférián lévő változata, hanem egyedül a te szadista élvezeteid. Nincs meg az oda-vissza, nincs meg, hogy ő mit kapna ebben a felállásban.

Alapvetően igen, itt gáz van.


19ll


(Annyit kérdezhetek, jöhet a válasz itt/privátban, hogy édesanyád mennyire volt jelen a neveltetésedkor?)

2017. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Utolsó!Nyugodj le,és ne személyeskedj.Ezt csak valakinek válaszoltam,nyilván elítélem az erőszakot!Nem is írtam,hogy helyeslem vagy bármi ilyesmi.Az első 2 mondatod után pedig nem is olvastam tovább,de anyámat a szádra ne merd venni kis taknyos!Kis 19 évével itt pattog...röhejes.

Bár az utolsó részt sem olvastam szerencsére,de az az egy szó megragadta a figyelmem.Nem is fogom elolvasni,nem mérgezem magam vele.

Azért az értő olvasást még gyakorold 19 éveske,rád fér bőven!Remélem neked érettségit így nem adtak!

2017. jan. 24. 12:02
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se szeretetből akarod te ezeket csinálni.

Ez valami uralkodási vágy, meg hogy kiszolgáltatva legyen neked a másik.

Kíváncsi lennék mit szólna a lány, ha csak úgy véletlenül rákérdeznél neki tetszene-e az ötlet. Akkor kiderül, mennyire normális elképzelés részedről.

Te amúgy hány éves vagy, hogy a korral dobálózol? A kérdésed milyenségéből kiindulva eleve nem lehetsz túl érett és komoly agyilag.

2017. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A 19 éves kis taknyos vagyok, három dicsérettel érettségin és a Műegyetemen a felső 10%-ban tanulmányilag. :)


Azt hiszem, hogy a nemi erőszak egy kellően érzelmekkel teli téma ahhoz, hogy te csak úgy ne mondhasd "példának" és kiakadjon rajta bármilyen épeszű ember, hogy miért vagy ilyen érzéketlen.


Levezetem neked, miért: azt mondtad, természetesen ezt az egészet úgy tudod elképzelni, hogy mindketten beleegyeztek(dicsérendő). Na, akkor miért jó példa számodra a nemi erőszak?

Pláne, hogy egy abszolúte fals gondolaton indultál el, hiába linkeltél be valami tudnodkell.blogspot izét, az nem a legrelevánsabb és legpontosabb szakirodalom amit szerintem olvashatsz a témában.


Nemi erőszak során előfordulhat, hogy mondjuk igen, nedvesedik a nő, de ezt nem lehet kontrollálni, a szervezet próbálja minimalizálni a sérülést, fájdalmat, amit okoz az erőszaktevő. Ez nem jelenti, hogy beindítja, nem azt jelenti, hogy élvezi. Azt jelenti, hogy épp olyasmi történik vele, ami egész életére traumatizálja majd, nagy valószínűséggel megcsonkítja a jövőbeni kapcsolatait, életét úgy en bloc. Úgyhogy megkérlek, egy kis empátiát erőltess magadba és máskor NE említsd ilyen kontextusban. A beleegyezéses szexnek legyen az bdsm, legyen az a tipik vanilla, semmi köze a nemi erőszakhoz.


Csak azért, mert a krémtúróba kerül tejföl, még nincs köze a töltött káposztához. Nem a sértegetésed volt a célom és ha hajlandó leszel egyszer elolvasni (bár gondolom megtetted, de ez a fránya büszkeség) a válaszomat, akkor észreveheted, hogy nem személyeskedtem, nem sértegettelek. Egy teljesen morális dolgon hűltem el. Pont, ahogyan te azon, hogy az anyukádról kérdeztelek.


Rátérve erre. Persze, lereagálhatod így is, vagy szimplán válaszolhattál volna a kérdésre. Nálam igencsak soft spot az anyuka téma (nincs :*) eszem ágában sem volt ezzel "anyázni" kvázi. A lányok akikkel találkoztam, kavartam, beszélgettem és voltak hasonló tendenciáik, mint neked, többnyire rossz kapcsolatot ápoltak az édesanyjukkal vagy javarészt az apjuk nevelte őket. Kíváncsiságból kérdeztem, mert a válasz talán számodra is jelenthetett volna megoldást, vagy útmutatást, hogy alapból ezt magadban hol keresd, ha kevésbé szélsőséges vizekre akarod majd egyszer vinni. Megfogalmazhattam volna úgy is, hogy "Alapvetően édesapád volt a neveltetésedben a kulcsfigura?".


Ahogy a válaszomban említettem, pont, hogy kivettem a saját részem a szexuális fantáziák ilyen módozatából. Mivel kérdeztél és meglehetősen tapasztalatlannak tűntél lányok terén, gondoltam hasznos leszek és elmondom ebből mi az, aminek realitása van éles helyzetben. Mert szerintem, hiába fantáziálsz ilyenekről, amennyiben nem vagy kattos (már bocsánat) nem akarod és nem is fogod tudni megtenni ÍGY, ahogy leírtad élőben. Ha mégis, akkor tényleg komolyabb gondok vannak és erős eltévelyedések.


Mindegyke, ha neked úgy jó, hogy konkrét tapasztalatokat képtelen vagy végighallgatni, akkor neked úgy jó.


(Abszolút semmi köze ehhez, igazából megemlítésre sem méltó, de annyira vicces, hogy kikéred magadnak a személyeskedést, de a korommal dobálózol és kis taknyosnak hívsz. Jaj.)

2017. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom te hány éves lehetsz, de a ,,19 éves taknyos,, bőven érettebb nálad gondolkodásilag.

Egyébként ez nagyon nem normális, amit te szeretnél okozni annak, akit elvileg szeretsz.. Nem tudom, hogy te mit szólnál, ha előjáték nélkül szárazon beléd nyomnának valami vastagot, biztos nagyon élveznéd..

2017. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Bzdmeg. Remèlem tèged d gnak meg felcsatolhatóssal jó keményen, síkosító ès előjaték nélkül , aztán majd meglátod mennyire "èlvezetes". Nem tudom mi a jó abban, ha másnak fájdalmat okozol.Üdv egy másik leszbikus aki hányni tudna az ilyenektől.. Meghogy a puncijára.. Normális vagy? (vagy csak troll? )
2017. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Kamu....

Hol van Radics Peti? xD

Mellesleg a 19 éves lány válaszolónak totálisan igaza van... azért vicces, hogy el sem olvassa a válaszod, hiszem pont azért tett fel egy kérdést, hogy válaszokat kapjon rá... "amikor az ész megb@ssza a logikát."

Az ilyen elvetemült állatokon inkább fel sem húzom magam. Csak annyit kívánok neki, hogy valaki tegye be neki szárazon.

2017. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A 19 éves jóval érettebb választ adott mint te. Beteges vagy, próbáld ki magadon ezeket ha ennyire izgató szerinted.
2017. jan. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!