Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van egy lány, akibe szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok, és nagyon vonzódom hozzá! Ilyeneket akarok tenni vele, bővebben lent, nem fért ki ide! Szerintetek? (magyarázat lenn)

Figyelt kérdés

Ilyeneket akarok tenni vele,hogy hogy odabilincselem az ágyhoz a kezét, majd előjáték nélkül felcsatolhatóssal beléhatolok, utána tágítgatás nélkül fenékbe is keményen, aztán forró gyertyaviaszt öntenék a mellére és a puncijára. Persze a fentebbieket addig csinálnám,amíg újra meg újra el nem élvez,kifulladásig!

Csajok!Nektek is vannak ilyen vagy ilyesmi fantáziátok azzal,akit nem kaphattok meg?Vagy nagyon perverz vagyok?

Lehet még az is felizgatna,ha látnám,hogy közben fáj neki a szex.Pedig szeretem!Ez "normális"?Csak nekem van ilyen vágyaim?



2017. jan. 24. 10:07
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Miota ismered ezt a lanyt es miota szerettel bele.hany eves vagy?
2017. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!