Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan nővel, akivel talán soha nem tudnátok felvállalni a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés

Nehéz helyzet már így is, hogy leszbikusok vagyunk, viszont az ő munkája miatt nem tudnánk felvàllalni a kapcsolatunkat. 2 hónapja randizgatunk és úgy érzem, hogy nagyon de nagyon bele szerettem pedig lehet nem kellene. Szóval bele mennètek, hogy a munkatársak, barátok előtt mindig csak a legjobb barátnők legyetek? Nektek elég lenne ez?

Vagy van valaki még így?

23L ő 27L



2017. jan. 31. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. De csak akkor ha a te barátaid meg az ő barátai is tudnak róla,mert úgy nehéz időt tölteni közösen hogy meg sem ölelheted stb...
2017. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudok elképzelni olyan munkát, amely ne engedné felvállalni ha az ember lánya valakit szeret.


Pedig nekem olyan a munkám, amely _tényleg_ nem engedné az ilyesmit, de én mégis felvállaltam.


A szerelem nem ismer akadályokat.

2017. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért? Mivel foglalkozik? Porszívó ügynök vagy mi, hogy nem lehet felvállalni?
2017. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a munkának a párkapcsolathoz? Ki nézi mégis, hova megy haza vagy kivel randizik? Vagy miért kötelező bent a párkapcsolatról és a szexuális beállítottságáról beszélni?
2017. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, szoba sem jöhet. Én nem fogok bujkálni. Ehhez már túl idős vagyok. 25/L/L
2017. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyén az én párom sem tudja felvállani,mivel orvos. Ebben a szakmában fontos a jó hírnév,ezt teljes mértékben megértem.Viszont együtt élünk, a szűkebb környezetünk,a családunk,a barátaink mind tudják,családi,vagy munkahelytől független eseményeken párként jelenünk,együtt intézzük az ügyeinket,együtt megyünk nyaralani stb...Szóval érthető ha a barátnőd nem akarja felvállalni,vannak olyan szakmák,amelyekben teljesen ellehetetlenítené a boldogulását ha kiderülne.De ez nem jeleti azt,hogy mindig,mindenhol bújkálni kell,ettől függetlenül lehet teljes a kapcsolatotok,csak a munkahelyén nem fognak tudni rólad.Persze megértem,hogy jobban esne ha ott is fel tudna vállalni,de vannak olyan helyzetek mikor jobb elhallgatni,sajnos ilyen homofób társadalomban élünk.

28/N

2017. febr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ő is szeret téged és te is akkor mindenképpen megéri.. Ez legyen a legkisebb akadály h legjobb barátnőt kell játszanotok más előtt.. Tudom nagyon fáj az is néha, de ha belegondolsz h mások éppen olyanért epekednek aki soha nem lehet az övék..na akkor már mindjárt szebb a ti helyzetetek:)
2017. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy tanár sem vállalhatja fel. Hatalmas balhé lenne a szülők részéről...
2017. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!