Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mikor es hogyan jottetek ra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor es hogyan jottetek ra, hogy leszbikusok vagy esetleg biszexualisak vagytok?

Figyelt kérdés
18 vagyok (lany) es azt hiszem inkabb a lanyok erdekelnek, de nem vagyok biztos. Meg sosem volt semmi lannyal de ugyerzem szeretnem, hogy legyen. Par sraccal akikkel esdig csokoloztam nagyon nem ereztem semmit, kapcsolatom meg nem igazan volt(talan pont emiatt?!). Mostanaba egyre tobb filmet vagy sorozatot nezek amiben vannak leszbikusok. Van egy osztalytarsam/baratnom es mintha ereznek iranta valamit, de o tuti hetero es emiatt eselye sincs a dolognak. Esetleg nekektek valami elmeny vagy tapasztalat?:)

2017. febr. 18. 20:05
1 2
 11/13 anonim válasza:

Egy fél éve egy leszbikus baràtnőmel a "gaydor"-árol beszélgettünk és megemlítette hogy nálam is érez valamit, és úgy gondolja lehet hogy biszex vagyok. Ezután elkezdtem gondolkozni ezen és rájöttem hogy nem zavarna ha egy lánnyal lenne kapcsolatom, sőt, kifejezetten izgat hogy megcsókoljak egy lányt vagy hogy hozzàérjek a puha bőréhez :) igazából ez régóta így van de nem vettem komolyan, azt hittem csak kiváncsiság, de mostanra már egyértelmű

16/L

2017. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem 15-16eves korom korul kezdődött, akkor csokoloztam eloszor lannyal es ez elegge rendszeressé vált utana. Viszont vegig ugy gondoltam,hogy ez semmit nem jelent es hogy ez idővel elmúlik majd😅 Nos az elozo nyaron megismerkedtem egy lannyal,sajnos nem lett belole semmi,de mar biztosra tudom hogy ez nem fog elmulni:D most 18 eves vagyok,es nagyon szeretnek mar komoly kapcsolatot egy lannyal:) Kérdező,remelem te is hamar rájössz,hogy érzel es sikerul találnom valaki megfelelőt😊
2017. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
14 éves koromban jöttem rá, hogy bi vagyok, és ki is élvezem az élet adta összes lehetőséget :) Ha a közvetlen környezetedben van aki tetszik, akkor ne siesd el a színvallást, nehogy visszafelé süljön el!
2017. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!