Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Nőgyógyásznál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Nőgyógyásznál elmondjátok, hogy leszbikusok vagytok? Az orvos hogy fogadja?

Figyelt kérdés
Én eléggé szégyellős lennék megmutatni a micsodámat, nemhogy még azt is elmondani hogy leszbikus vagyok. De valamikor muszáj lesz.

2017. márc. 10. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek mondanad?
2017. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktak rákérdezni hogy él-e nemi életet?
2017. márc. 10. 17:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, ha megkérdezi, hogy élsz-e nemi életet, azt válaszolod, hogy igen. A második kérdése az, hogy szokott-e védekezni, arra viszont azt válaszolod, hogy nem. :D Doki furán nézne :)
2017. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosnak semmi köze hozzá, hogy melyik nemhez vonzódsz. És megmondani sem kell neki, mert semmi nem indokolja.

Ha pedig az embernek problémája van, akkor pedig félre kell tenni, hogy az ember szégyellős-e vagy sem, az egészség mindennél fontosabb és vannak olyan esetek, hogy vizsgálat kell ahhoz, hogy felállítsanak egy diagnózist, ezáltal kezelni tudjanak.

Meg aztán számos betegséget el lehet kapni egy másik lánytól-nőtől is, szóval ha nemi életet él az ember, akár nővel, akár férfival, évente egyszer illik elmenni nőgyógyászhoz.

2017. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

A legtobb fiatal doki meleg v meg inkabb bi. Ne aggodjatok.

egy leendo orvo

2017. márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá 23 L
2017. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként van Női nőgyógyász
2017. márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első nőgyógy vizsgálatom pont úgy nézett ki (vakbél gyanúval vittek be, ezért ki kellett zárni nőgyógy problémát is), hogy meg akart rendesen vizsgálni, de szóltam, hogy csak ultrahang lehet. Furán nézett rám a doki és az asszisztense is (fiatalok voltak és gondolták, hogy ebben a korban már nem vagyok szűz), de gyorsan lereagáltam valami olyasmivel, hogy "hát, leszbikus vagyok, szóval a méhen kívüli terhesség kizárható"...

Amúgy bi vagyok, csak a doki miatt muszáj voltam érzékeltetni, hogy életemben nem volt közöm péniszhez és a közeljövőben sem lesz. :D

18L

2017. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8-as, és mit reagált erre az orvos?:D
2017. márc. 11. 14:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Amit ilyenkor egy orvos lereagálhat: tikkel a szeme és próbál tudomást se venni róla. :D

Ugyanez van, ha olyan embernek coming outolok, akivel nem beszélek rendszeresen, de aztán rákérdez, hogy "na, mi van a pasikkal?", de ezt gondolom sokan ismerik.

2017. márc. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!