Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezik tisztán leszbikusság/h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik tisztán leszbikusság/homoszexualitás?

Figyelt kérdés
Egyre többször hallom azt, hogy nem létezik tisztán "melegség", mert valamennyire kíváncsiak az érintettek a másik nem iránt. Ez valóban így volna? Picit kétségbeestem, mivel én még nem éreztem késztetést arra, hogy az ellenkező nemmel...sőt, undorral tölt el a gondolata is. Velem van a baj?

2017. márc. 25. 22:18
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát ha én létezem, akkor a tiszta leszbikusság is létezik :D Én is undorodom attól h a másik nemmel kapcsolatba kelljen kerülni.. Kizárólag a lányok vonzanak, és csakis lányba tudnék szerelmes lenni :D 19/L/L
2017. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Most őszintén, nem halál mindegy ki mit mond? Azzal jössz össze és éled le az életed, akivel akarod. HA amúgy meg 100%-ig őszinte akarnál lenni magaddal, azt modnanád, szerintem, hogy él a Földön vagy 3 milliárd pasi, egész biztos lenne olyan, aki megfogna. De mivel úgysem fogod mind megismerni, ez a kérdés tök tárgytalan.
2017. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: De ha nem vonzódom hozzájuk úgy, akkor hogy fogna meg? Egyébként köszi a választ.
2017. márc. 25. 23:09
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem ismered mind, nem tudhatod. Nekem sem kell pasi, de én se tudhatom. Van rá kb. 0,00000001% esély.

De nem kell ezzel foglalkozin, lényeg, hogy éled az életed, akivel akarod.

2017. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MaryRead ***** válasza:
100%
Hát... én elég "tisztán" leszbikus vagyok. ;)
2017. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ritka, de van ilyen. Ha gáz, ha nem én sosem voltam még férfival. Bár azért ezt nem szoktam nagydobra verni.....28/N
2017. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azért ez megnyugtató :)
2017. márc. 27. 23:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze. Ha nem "tisztán" az, akkor ugye, nem is az. :)
2017. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!