Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyi ideig tudtátok titkolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tudtátok titkolni a leszbikus/meleg kapcsolatotokat a család elől?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, a párom 28. Egyikünk se mondta el a szülőknek, családnak (leszámítva a párom öccsét). Nálam koromból adódóan még nem ciki,h egyedül vagyok, foghatom az egyetemre, munkámra, hogy egyszerűen nincs időm párkapcsoaltra. De a páromat folyton piszkálják,h mégis mikor fog már családot alapítani. Volt már valaki hasonló helyzetben?


Egyébként lassan két éve vagyunk együtt



2017. ápr. 1. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Rézben tudok csak válaszlni, 28 évesen sem "ciki" ha egyeüdl vagy, ez a felfogás a "ciki". Ott szpena rokonokat le kell állítani, hogy magánügy, lesznek szívesek nem állandóan cs*sztetni ezzel.

A másik meg, mindketten felnőttek vagytok, ha komoly a kapcsolat, miért nem vállaljátok fel?

2017. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

túl nagy zavart okozna. Apámék eléggé elítélik a homoszexualitást(legutóbb szóba jött egy színdarab amit Alföldi rendezett és az első dolog ami eszükbe jutott h "azt is az a deviáns homokos rendezte?") . A párom anyja annyira ugyan nem de az apja elég... konzervatív fogalmazzunk így.

A barátaink előtt felvállaljuk, az utcán is kézen fogva megyünk de a család előtt értelmetlen lenne az egész. Akinek tudnia kell az tudja.

2017. ápr. 1. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mi csak 21 és 22 évesek vagyunk, 3 éve titkoljuk a család elől úgy, hogy amúgy mindkettőnk családja ismer mindkettőnket, úgy mintha sima barátnők lennénk. Bár nekem apa nem él, a tesóm meg tudja, hogy a párom az a párom, szóval a szűk családból már csak anya maradt ki.

Ez még a konzervatív családtagoknak is a belefér korosztály. Még nekünk is van mire fogni. Bár van aki még így is csesztet mindkettőnket, hogy mikor lesz már valami pasi. Már gyereket kéne szülni, egyebek. Szerencsére én osztatlanra járok, a párom meg ezer százalék, hogy megy mester képzésre is, így van mivel elhallgattatni őket.

Hogy meddig tervezzük? Én maximum addig, még sikerül összeköltöznünk. Reményeim szerint ez még minmum 1-2 év, de lehet, hogy több. De akkor is csak anyának mondom el. A nagyszüleim már öregek ahhoz, hogy ezt meg tudják érteni és felesleges is ebbe beavatni őket. A nagybátyámat szintúgy felesleges. Más rokon meg csak olyan van, akiket sosem ismertem, csak tudok a létezésükről, de nem szeretném őket felkeresni. Ennek valószínűleg az lenne a következménye, hogy az anyám többet sosem állna velem szóba, de nem tudnék egész életemben titkolózni előtte. Azt se tudom, hogy ezt hogyan sikerült eddig, mert semmit se tudtam még ezen kívül eltitkolni előle. Bár lehetséges, hogy ezt is tudja, csak úgy tesz, mintha a dolog nem létezne.

A párom az más kör. Ott elfogadnák a dolgot szerintem, csak ő nem volt még képes saját magát meggyőzni az előbújásról a család előtt, leszámítva a tesóját. Szerintünk amúgy a nagymamája látott is minket csókolózni, de sosem hozta szóba és azóta is nagyon kedves velem. Úgyhogy szerintem abból is valami olyasmi lesz, hogy akkor mondja el, mikor összeköltözünk.

Barátok előtt meg mi is vállaljuk, így azzal nincsen gond.

2017. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fogalmam sincs mit csináljak, mert én is titkolom a család nagy része elől már 3 éve, miközben ismerik a barátnőmet, tudják hogy együtt lakunk stb. Nem tudom, hogy ennyi idő után hogyan mondhatnám el úgy, hogy ne tűnjön 3 évnyi hazugságnak... Eleinte nem tartottam fontosnak, hogy beavassam őket, utána pedig simán csak féltem a reakciótól. Azt sosem titkoltam, hogy találkozgattunk, együtt járunk mindenhova, nemrég össze is költöztünk, mindent tudnak róla, de csak barátnak hiszik. A lakásunkban van egy francia ágy és egy kanapé, én úgy csináltam, mintha a kanapé lenne az én ágyam, és amikor átjöttek, nem tűnt fel nekik. Ráadásul olyan családom van, akikből nem nagyon nézem ki, hogy felhoznák a témát, akkor se, ha egyértelművé tenném, szóval nekem kell... Nem tudom hogy csináljam, de unom a jelenlegi helyzetet.
2017. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hoshigaki Suga ***** válasza:

Én abban az 5 percben, amikor összejöttem egy lánnyal ugrándozva futottam anyumhoz hogy van barátnőm :D ja, akkor már azt is elmondtam hogy biszex vagyok :) de az én szüleimnek semmi baja a melegekkel, és szerették is őt

Elég furának tartom hogy van akinek titkolnia kell :/

2017. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 6ève vagyok a nővèrem barátnöjèvel együtt, de sajnos már nagyon sejti mindenki..ne halaszd el sokáig
2017. máj. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!