Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti nyilvánosan is csókolóztok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nyilvánosan is csókolóztok a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Ha igen, hány évesek vagytok? Nem féltetek először mit szólnak?

2017. máj. 6. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Igen.

18 illetve 19 évesek vagyunk.

Eleinte zavart, hogy mások mit gondolhatnak. Mostmár nem.

2017. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Szájrapuszi igen, többet nem igazán. 25 évesek vagyunk.
2017. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Ez ilyen attól függ, mikor, hol és milyen kedvünk van dolog.

Ritkán szoktunk, mert egyrészt csak részben bújtunk még elő (pl. szülőknek nem), másrészt meg szerintem van az a szituáció, amikor már egy csók is lehet sok nyilvánosan még heteróknál is.

Budapesten általában nem szólnak semmit, illetve nem igazán foglalkoznak vele. Már nem tűnik ez újdonságnak errefelé, úgyhogy még az ilyesfajta varázs sem szokott meglenni. Van aki csak mosolyog egyet maximum és ennyi.

Belénk kötni is csak egyszer kötöttek, az is a VOLT-on volt. Bár ez majdnem nagyobb balhé lett, itt sem éreztem veszélyben magam.

Vidéki nagyvárosban egy gyorsétteremben meg eléggé csúnyán néztek ránk és beszólogattak, pedig csak egymás kezét fogtuk, ott még csók sem volt. Vidékebbre szerintem ez még sokszor szenzációba fullad, amit vagy őrült kíváncsisággal és rajongással vagy mély megvetéssel és agresszióval kezelnek.

Persze lehet, hogy csak én tapasztaltam ennyire két szélsőséges végletet. Egyáltalán nem állt szándékomban lejáratni a vidéki embereket ezzel.

Budapesten viszont szerintem senkit nem izgat és nincs ok arra, hogy féljen bárki is.

És persze, hogy féltünk először, bár nekem inkább olyan jellegű félelmeim voltak, hogy nem fog-e kívülről nézve bénának meg esetlennek tűnni a csókunk.

Azért tényleg nem kell a járókelők képébe nyomni a dolgokat, mert akkor fenyegetve érzik magukat, hogy propagálni akarsz. Mi találkozás elején, illetve búcsúkor vagy séta közben, esetleg padon ülve szoktunk néha-néha, meg előfordult már kávézóban is.

Most 20, illetve 21 évesek vagyunk.

2017. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Persze. De mi már öregek vagyunk.
2017. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Amikor van barátnőm persze természetesen,ha randi van akkor is.Engem nem érdekel mások véleménye ,de ha a másik nem szeretné akkor persze nem.

Viszont nekem/nekünk (ha van ki) könnyebb a helyzet mert én igencsak fiús vagyok és néha nehéz megállapítani ,hogy fiú vagyok e vagy lány.A partnereim mind lányosak.Megjegyzem én "vidéki" városba lakom és semmi baj nem történt.

2017. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Biszexként én azt mondom, csak annyit csókolózok egy lánnyal nyilvánosan, mint egy fiúval. Olyan helyen, ahol sok ember van, és még kikerülni sem tudnak minket (pl. tömegközlekedés) egyszerűen ízléstelenségnek tartom, szóval tartogatom a dolgot addig, míg eldugottabb helyre nem érünk. Nem hinném, hogy a partnerem nemétől kellene függenie az ilyesminek. A melegeknek is pont ahhoz van joguk az utcán, mint egy hetero párnak.

19/L

2017. máj. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, bár azert szetnezek elotte altalaban, hogy nincs e valami ismerős a közelben, mivel nem tul sokan tudjak rolam es sokan nem is nézik tul jo szemmel, vidéken elek es igaza van az egyik korábbi valaszolonak, ez itt különlegességnek szamit es nem a jo értelemben sajnos... 18/l
2017. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!