Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez egy fajta betegség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kódolt nő kérdése:

Ez egy fajta betegség?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Anna vagyok és egy lánnyal vagyok kapcsolatban lassan 1 hónapja . Eddig semmi baj nem volt a szexuális életünkben de tegnap este nagyon beindultam és elképzeltem hogy férfi vagyok és igaz h fehérneműn keresztül de imitáltam hogy mennyire erőszakosan csinálnám őt meg... odaképzeltem a férfi nemiszervet és azt hogy belehatolok ... szerintetek beteg vagyok ? Neki tetszett de én megijedtem .. főleg hogy én vagyok a lány a kapcsolatunkban.

2017. máj. 20. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem beteg szerintem. A lányok amúgy is szoktak egymást felcsatolossal kenyeztetni (gondolom). A szerepek pedig változhatnak 😁 20/f,m
2017. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Egy leszbikus nem írna ilyent, hogy "én vagyok a lány a kapcsolatunkban" menj vissza minecraftozni Pistike...
2017. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Semmi gond evvel.

2#:miért ne írna ilyet egy lány? Egy meleg srác is szokta mondani hogy a kapcsolatban inkább ő a lány, akkor nyilván egy lány tette ki a kérdést vagy mi?

2017. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Öhmm Nem vagyok Pistike.. csak ő az aki fiús cuccokat hord meg viszi a kapcsolatot én meg a csajszi . és ezért olyan fura ez az este :) köszönöm a válaszokat ! megnyugtatóak !
2017. máj. 20. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele én is gondoltam már ilyenre bár én fiús vagyok.
2017. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ez némiképp megnyugtat, ritkán bár, de én is gondoltam/éreztem hasonlót. Pedig alapjáraton véve képtelen lennék domináns (vagyik a fiú fél a kapcsolatban) lenni. Ez csak azt jelenti, hogy valamilyen minimális szinten dominálni is képes lennél. L
2017. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! megnyugtatott :)
2017. máj. 20. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!