Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A barátnömnél alszom, (csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnömnél alszom, (csaj vagyok) és késztetést érzek arra hogy megfogdossam a testét, ez normális?

Figyelt kérdés
Nem érzem hogy leszbikus lennék, de még is megfogdosnám

2017. máj. 21. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Hát nem,normálisnak nem mondható,valószínűleg biszexuális beütésed van.18/F
2017. máj. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Tökéletesen meg tudom érteni, bár én F vok.
2017. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen normális, egészséges, nem értem a kérdést.
2017. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
82%

Barátnőd hetero, vagy leszbikus, esetleg biszex?

Ha gondolod, írj privátba és mindent megbeszélünk, amire kíváncsi vagy!


L/L

2017. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem normális, mi is szoktunk a barátnőmmel ilyesmit csinálni,néha egy-két csók is elcsattan,de járni vagy egymádba szeretni biztosan nem fogunk.Ha jól esik próbáld ki akár vele,akár mással,semmi bajod nem lesz.Anno pl.anyukám is csókolózott lányokkal,mégis férjhez ment,gyerekei vannak stb.
2017. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Mi ki is nyaljuk egymást a barátnőmmel,és neki most van férje meg gyerekei.De ősem tartja magát leszbinek:D
2017. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
76%

Az is lehet, hogy tudat alatt biszex vagy :D

Vagy csak szimplán érdekel, hogy milyen lehet a test megfogdosni, hogy összehasonlítsd a tiéddel :D

2017. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pretorius25 ***** válasza:
"A barátnömnél alszom, (csaj vagyok) és késztetést érzek arra hogy megfogdossam a testét, ez normális?" Nem! Kivéve ha leszbikus/biszexuális vagy!
2020. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!