Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon sok nemi váladékot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok nemi váladékot termelek és emiatt nem nagyon nehezen megyek bele kapcsolatokba szerinted ez elutasitandó egy másik lány számára? 28/l

Figyelt kérdés
Sok kapcsolatot vissza utasitottam már,mert én szégyeltem,hogy ennyi nemi váladékot termelek még azt hiszi a partnerem,hogy szexuális együtt lét elött nem mostam meg magam állandó krémes nyáljkás test nedv intenziven folyik aktus elött olyan,mint ha be pisiltem volna,csak nem sárga szinü leszbikus lányok válaszát szeretném és várom.
2017. ápr. 10. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha valakinek ott van a szintje szexuális kultúrából, hogy nem tudja megkülönböztetni a természetes, egészséges, izgalom hatására kialakuló hüvelynedvet a higiéniai aggályokat felvető váladékoktól, azzal miért is akarnál kapcsolatban lenni vagy szexelni? Ha valaki képben van és értelmes, az nem fog ilyeneket gondolni rólad. Amennyiben valóban egészséges vagy - jártál már nőgyógyásznál ezzel, említetted már neki, hogy úgy gondolod, túl sok a hüvelynedved? Ha valóban nincsen semmi probléma, akkor egyszerűen el kell ezt fogadni és kész. Szerintem a legtöbb embernek - függetlenül attól, leszbikus nőről vagy heteroszexuális férfiról van szó - vonzó, ha a partnere ilyen intenzíven nedvesedik. Megkönnyíti az együttlétet és izgató is. Akit ez zavar, azzal jobb, ha nem is kezdesz semmit :) De ne legyenek emiatt gátlásaid!
2017. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Cseppet se feltuni h hapek vagy
2017. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez jelentéktelen tényező lenne nálam,mindegy hogy sok vagy kevés,nem utasítanék el ezért valakit.Maximum nem kellene síkosítót használni.Az előző párom is sokat termelt,mondjuk annyit nem mintha pisilt volna,de hozzámképest sokat,és nem volt belőle semmi gondja,se velem,se mással.Azt meg,hogy tisztálkodik-e valaki első ránézésre meg lehet állapítani,ha ápolt,tiszta vagy,nem fogják azt hinni,hogy nem fürödtél.Aki nem mossa meg annak pl.szagos ott is és máshol is,a fehérneműje is koszos stb.tehát ezen ne rágódj.Amúgy sem tökéletes senki,mások is aggódnak hasonló dolgok miatt.Pl.a párom az elején szégyelt levetkőzni előttem a "plusz"kilói miatt,pedig tényleg nem duci,pont jó így és én így imádom. Biztosan találsz olyat,akit nem fog zavarni,hiszen ez inkább pozitív,mint negatív dolog.

28/N

2017. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy jó dolog ha ezt valaki nem szereti akkor magát a nőt sem szereti.
2017. ápr. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jesszusúristen!!!!

Az mióta tré ha hevesen nedvesedik a punci?

OK nem lány vagy, hanem egy hetero srác, de úgy sejtem ez orientációtól és nemtől függetlenül egy tök mindegy dolog. Mármint nem mindegy, mert ha szárazon marad nem jó a szex, de most miért baj ha tocsog, vagy lucsog? Hát az a dolga! :)

Max. egy erre rendszeresített törcsi legyen kéznél ha tényleg annyira durván áznál el. De szerintem ez még külön izgató is, persze nem tudok leszbikus lány aggyal gondolkozni, de nem értem, hogy ez miért lenne bárkinek is probléma? Nem tesi hiba, nem esztétikai probléma, sem semmi. Egy tulajdonság. Nekem meg néha csorog a nyálam ha nagyon mélyen alszom, vagy horkolok.

Ez ugyanilyen. Nem értem a lányokat. Jajj, kilógnak a kisajkaim, az ciki? Aztán a sok támogató válasz hatására. Jajj nekem nem lóg ki, akkor az ciki? #facepalm Akkor volt aki azon akadt ki, hogy hatalmas a vulvája. Most meg ez. De most komolyan, mit foglalkoztok ennyit a puncitokkal? Egy kanos szűz tini srác nem foglalkozik ennyit vele egy nap. :P

Tessék szexelni és élvezni. Ha máshol nem is de az ágyban tényleg mindenki rohadtul de egyenlő.

2017. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"OK nem lány vagy, hanem egy hetero srác, "

nem lány VAGYOK

csak javítanám az elírásomat.

2017. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. Ha izgalomba jövök baromi sok és sajnos ez nagyon sok partneremnek nem tetszett. Nem tehetek róla mégis hibásnak érzem magam. Ezáltal kellemetlen minden alkalom, nehezebben lazulok el.
2017. ápr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem ezért szakított 2 partnerem. Túl sok. Nem tudom,de csak van olyan lány aki ezért megőrül... keresem. Majd meglesz :D nem?
2017. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!