Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sose fogok találni senkit? 19...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose fogok találni senkit? 19 éves vagyok és leszbi eddig még sajnos nem volt barátnőm tudom hogy fiatal vagyok még de nem értem mért nem akar össze jönni soha ez a dolog.

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda mert srácok közül is többnek tetszem ,meg volt pár lány is azért akinek igen sose mondták még hogy az lennék,tehát nem az a probléma, általában az hogy hamar meg szakad a beszélgetés vagy mindig el tűnik az épp aktuális személy. Úgy érzem már lassan lehetetlen bárkit is találni több társkeresőn is próbáltam már és ki tartó voltam sokszor nem rajtam múlott ez az egész, mindekivel próbáltam jó fej lenni meg nem unalmas . Pestre nem nagyon tudok el jutni szórakozó helyre nem ott lakok, néha el gondolkodok hogy jobb lenne beletörödni hogy nem lesz senki. más is van ilyen helyzetben?

2017. jún. 5. 18:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

En is ugyan igy vagyok..

Jo mondjuk szep nem vagyok, az teny :D 19/L/L

2017. jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne erőltessétek. Anno évekig görcsösen próbáltam találni magam mellé valakit. Elkeseredetten regisztráltam társkeresőkre, beszélgettem lányokkal, de sose jött össze. Egy nap meguntam és rá 3-4 nappal találkoztam a jelenlegi párommal egy biliárd klubban, mikor nem is számítottam volna rá. Beszélgetni kezdtünk és minden jól alakult, ennek már közel 4 éve. Ne féljetek, nekem sem volt senkim 22 éves koromig, de már közel 4 éve én vagyok a világ legboldogabbja és hiszem, hogy megérte várni! :)

Ne adjátok fel lányok!

Sok sikert és kitartást kívánok,

26LL

2017. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!