Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, mennyire fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, mennyire fontos nektek a másik fél vézgettsége illetve anyagi helyzete, körülményei?

Figyelt kérdés

Összejönnétek nálatok alacsonyabb iskolai végzettségű, kevésbé "fontos" munkát végző, szerényebb körülmények között élő nővel? Ha amúgy az alapműveltsége megvan,ápolt,szeret olvasni,történetek írásával is próbálkozik hobbi szinten, értelmes, lehet vele beszélgetni,az érzelmi intelligenciája,empatikus,kapcsolatcentrikus. Komoly,tartos kapcsolatot szeretne.


Sajnos nagyon szegény családból származom, ráadásul a szüleim hanyagok voltak, nem volt lehetőségem tanulni,egyszerűen nem voltak hajlandóak pénzt költeni az iskolába járatásomra,igy csak 8 általánost végeztem és most gyárban dolgozom szalag mellett...De szertnék majd változtatni,csak idő kell mivel a nulláról indultam.



2017. júl. 21. 20:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint ugyan így 0-ról indultam. 15 éves koromtól dolgozok. Emellett iskolába jártam és földet műveltem. Majd 18 évesen elköltöztem. Az ismeretlenbe. Ma már jól keresek van lakásom, autóm, félretett pénzem és egy vállalkozásom. Amit mondani akartam ezzel, hogy a kitartás sokat segít. Ha nincs cél vagy nem teszel érte nem is lesz jobb.

A kérdésre válaszolva, igen összejönnék egy 8 osztályossal. Mert nem az számít, hanem minden más és,hogy hova tart.

A párkapcsolat arról szól hogy a másiknak a jobb vagy a bal felei legyünk és segítsük egymást ha kell lelkileg ha kell testileg. Nekem volt 38 éves 8 osztályos párom. Mellettem elkezdte estin az érettségit. Mostmár egy jobb állasa van és szeretne valami szakmát.

És hogy bekem ez mind hogy sikerült? Hogy akikkel együtt voltam azokkal egymás útját segítettük oda-vissza. Nélkülük nem sikerült volna.

Hidd el van még ilyen gondolkodású ember mint én. Vagyis remélem.

2017. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismerek valakit akkor átalában nem kérem el a diplomáját. :D

Nem különösebben érdekel sem a végzetsége, sem a családi háttere. Ha el lehet beszélgetni normálisan illetve van valami közös érdeklődési kör amivel együtt járhatunk el valahova akkor ez egyáltalán nem számít.

Amennyiben meg tovább szeretne tanulni azt teljes mértékben támogatnám.

2017. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
53%
Nekem előzőleg ez fontos volt, hogy legyen diplomája a páromnak, de már a második barátnőm sorozatban, akinek nincs diplomája, de leleményes és jól elvagyunk, nagyon szeretem őt. Nekem nem fontos az iskolai végzettség, kizárólag az erdekel, hogy normalis legyen. :)
2017. júl. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút igen. Ne is keseredj el, ha valaki visszadob téged azért mert nincs fölösleges lexikális tudásod, ugyanis a seggtörlőnek sem jó diplomával mást nem kapnak. Ha valakiben megvan az akarat és az életében a szar helyek csak állomások nem végcélok, akkor az máris árulkodik az illető nézeteiről, idealizmusáról. Én el sem gondolkoznék rajta, ha valaki nekem tetszik és inspiráljuk egymást, hogy visszahőköljek mert ő más utat járt végig ahol nem dugdosták iskolába a szülei. Hol élünk, hogy ez egyáltalán kérdésként merül fel?
2017. júl. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 titkoskert ***** válasza:
100%

Azért, mert valakinek nem adatott meg, hogy rögtön egyetemen kezdje az életet, úgy, hogy apuci 17 éves korában megajándekozta egy jogsival... Később egy amcsiból hozatott mercivel... Azért még lehet normális az illető!! 8 általános ide vagy oda... Gyári dolgozó vagy sem!!

Kérdésre a válasz : üdítő körülmény, ha egy lány tudja, honnan küzdötte fel magát, vannak céljai, és mégsem kapja el a gépszíj, ha elérte azokat!! És nem a Lorayban mereszti a hátsóját, első randin...

Nem egy régi ismerősnek mutattam be a tehetős baráti kört, akik szintén normális emberek voltak... De azt tapasztaltam, hogy, ahogyan közösek lettek a célok, mind külföldön telepedett le, elsznobult, hozzám sem szól...



A mai világban nem egy emberrel beszélek üzlet miatt, akik igen tehetősek, és a hosszú, hosszú évek alatt egy vélemény alakult ki bennem: mind csak a pénzt tartja értéknek, bunkó senkik. Lehet politikai, gazdasági hatalma valakinek, meg tömérdek pénze, de emberek: attól gerince még senkinek nem lett egyenesebb!!!

2017. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Ha értelmes akkor igen:)
2017. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
33%
Én őszintén szúlva nem jönnék össze mivel nekem fontos h valaki tartson valahol és nem is tudnék egyenrangúként tekinteni rá sem felnézni. Ezzel nem azt mondom h 3 doktori a minimum de.. számomra fontos h legyen végzettsége és célja. Alapvetően nem nézem le az ilyen embereket de a páromnak nem ilyet képzelek el.
2017. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem öt diplomám van és hamarosan egy doktorim is lesz, meg egy másfél milliós nettó fizum. A páromnak érettségije csak, és amikor megismerkedtünk, munkája se volt. Nemsokára lesz szakmája is és majd megerősödik anyagilag. Ha hiszel a másikban, boldogok lesztek – mi azok vagyunk. Engem nem érdekelnek a vagyoni vagy társadalmi státus-beli különbségek. A párom egy nagyon intelligens, kedves, talpraesett lány. Nem csak a diploma számít.
2017. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
80%

Mindenképpen. Hasonlóan viharos családi körülmények közt kezdtem, most már azért haladok, elértem pár dolgot a kezdetekhez viszonyítva, és teljesen biztosan mondom, hogy el tudnám képzelni magam egy hozzád hasonló lánnyal. Hiszen egy kapcsolatban kölcsönösen támogatni kell egymást, az együtt és egymás mellett, esetleg közösen elért mérföldkövek pedig csak közelebb hozzák az embereket egymáshoz.

Nekem úgy tűnik a leírtakból, hogy jó ember lehetsz, intelligens, szerintem megérdemelsz valakit, aki szeret és melletted van mindenben. Hajrá, ne add fel, bármit elérhetsz! :)

2017. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jól esett:-)
2017. szept. 11. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!