Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, mennyire fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, mennyire fontos nektek a másik fél vézgettsége illetve anyagi helyzete, körülményei?

Figyelt kérdés

Összejönnétek nálatok alacsonyabb iskolai végzettségű, kevésbé "fontos" munkát végző, szerényebb körülmények között élő nővel? Ha amúgy az alapműveltsége megvan,ápolt,szeret olvasni,történetek írásával is próbálkozik hobbi szinten, értelmes, lehet vele beszélgetni,az érzelmi intelligenciája,empatikus,kapcsolatcentrikus. Komoly,tartos kapcsolatot szeretne.


Sajnos nagyon szegény családból származom, ráadásul a szüleim hanyagok voltak, nem volt lehetőségem tanulni,egyszerűen nem voltak hajlandóak pénzt költeni az iskolába járatásomra,igy csak 8 általánost végeztem és most gyárban dolgozom szalag mellett...De szertnék majd változtatni,csak idő kell mivel a nulláról indultam.



2017. júl. 21. 20:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig valószínűleg azt állítottam volna, hogy érettségije minimum legyen az illetőnek. Az exeim többsége diplomás, vagy legalább érettségije van, a mostani párom viszont a középiskolát nem fejezte be, mégis intelligensebb, mint bármelyikük előtte.

Szóval az esélyeid szerintem simán megvannak, de azért ha lesz lehetőséged, szerintem egy érettségit érdemes letenni.

2017. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
24%

Nem mostani kérdés de elmondanám: Én diplomával rendelkezővel vagy külföldön sokat keresővel nem jönnék őssze! Nekem van egy érettségim + egy szakmám, az exemnek diplomája volt és külföldön keresett -nem keveset- és rohadt nagy arca volt. Folyton a sárba tiport, nem mondta ki hogy kevesebb lennék de mindig ilyeneket mondott másokra: "Ősemberek", "IQ hiányosok", "Nézd meg mit dolgozol aztán hogy én mit"

Még egyszer nem jövök össze diplomás majommal :)

2017. okt. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: nem minden diplomás ember ilyen “majom”, vannak normálisak is.
2017. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Szóval,ha van benne akarat,hogy kitörjön sanyaru helyzetéből,és valóban tartós hosszú kapcsolat kezd kibontakozni stb akkor nem hagynám veszni a dolgot csak ezért.

Sőt még segiteném is lehetőségeimhez mérten.

2017. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom én fel tettem ugyanezt a kérdést sajnos most nem állok túl jól anyagilag, amikor több pénzem volt több lány os volt körülöttem úgy érzem, és több barátom is volt. Nem ismerem az elvárásokat mert nagyon nehezen találok párt, én egyébként nálam picit idősebb lányokra bukom szóval ez akár egzisztenciális különbséget is jelenthet, de a gyakorlatban nem minden így van. Ugyanígy számomra is kérdéses

24 l

2018. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!