Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez lehet leszbikusság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet leszbikusság?

Figyelt kérdés

Tini lány vagyok és már egy ideje fogalmazódik bennem, hogy esetleg leszbikus vagyok.

Már kb 1 éve kezdődött amikor az osztály társam megkérdezte miért nincs barátom mert szerinte egy nagyon okos, csinos lány vagyok (azóta sem volt barátom semmilyen kapcsolatom)

Erre azt válaszoltam nem tudom és ekkor kérdezte meg hogy leszbikus vagyok-e? Nagyon felháborodtam de nemtudom miért.

Nincs problémám és teljesen normálisnak tartom az azonos nemhez vonzódást csak nem nállam.

Ahogy észrevettem inkább a lányokra izgulok fel (nem élőben, úgy nem volt még példa egyik nem esetében sem)

De a barátnőmmel egymás elött öltöztünk és folyton arra gondoltam hogy mi van ha leszbikus vagyok??

Én úgy érzem voltam már fiúba szerelmes 2-szer is.

Ez a szerelmes télleg szerelem lehetett, mert volt időszak amikor csak arra a személyre tudtam gondolni...

Minden tiniben felmerül ez a kérdés??

Kicsit szégyelném a dolgot ha igaz lenne mert nagyon sok barátom felnéz rám és példa vagyok nekik...Persze tudom hogy nem olyannak kell lennem amienek ők akarnak..,

De akkor ez leszbikusság esetleg biszexuális vagyok?

Hogy lehet ezt elfogadni, felvállalni?


Előre is köszi a válaszokat!!



2017. júl. 21. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már két fiuba is voltál szerelmes akkor miért gondolod, hogy leszbi, vagy biszex vagy? Lányba is voltál már szerelmes talán?
2017. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kimaradt egy rész ( a kérdező vagyok)

Amikor fiúk kicsit közelebbről akarnak megismerni mint barát (de néha előfordul hogy télleg csak barát akar lenni)

Akkor mindíg pánikba esek és flegma leszek ezzel elérem hogy ne akarjon velem beszélni ami igazából nem jó de pánikhelyzetben mindig ezt csinálom.

Viszont amikor lányokkal beszélek bármirők bármilyen nyiltan és talán még nem is ismerem annyira soha eszembe se jut ez.

2017. júl. 21. 23:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább biszex vagy mint leszbikus. Nincs ezzel baj szerintem. Gondold át még magadban h biztos így érzel e,ha igen akkor szüleiddel megbeszélheted,ez elfogadható. Sok fiú meg kedveli ha egy lány a saját neméhez is vonzódik
2017. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez belefér abba (neveltetési hiba miatt!) hogy a saját nemeddel könnyebben tudsz beszélni. Majd ha lesz igazán barátod, elötte is meg tudsz nyilni.
2017. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Gyerek vagy még inkább, ne címkézgesd magad, mikor semmi tapasztalatod nincs nemhogy szexualitás, de párkapcsolat terén sem. Mit akarsz felvállalni??

Picit gondolkozz már, mielőtt hülyeségekre pörögsz bele.

2017. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Most alakul ki az identitásod,ne sorold magad még sehova. Idővel úgyis el tudod majd dönteni,h kikhez vonzódsz
2017. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most az egyszer én is azt mondom, hogy számít, mennyi idős vagy. Nekem egyébként ez alapján egy nagyon is befolyásolható lánykának tűnsz. Valaki kérdezett valamit, te pedig elültetted a füledben a bogarat.
2017. júl. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól még felnézhetnek rád a barátaid, mert biszex/leszbi vagy, ettől még lehetsz okos, szép, meg jó ember, stb... Persze erre én sem 14 évesen jöttem rá, hanem 18 évesen, tudom milyen sz@r ezen rágódni. De aki a szexuális identitásod miatt ítél el, az nem is volt sosem a barátod.

Elfogadni nekem az segített hogy volt 2 hozzám közel álló ember akivel ezt megbeszélhettem és sosem ítéltek el.

Felvállalni meg nem kell, ha nem akarod, végül is senkinek semmi köze hozzá, majd elmondod annak, akit arra érdemesnek találsz. Én is csak ennek a 2 embernek mondtam el h biszex vagyok, amúgy meg senki sem tudja rólam, max még 2 ember sejtheti. De hogy őszinte legyek, nem is érdekel senki véleménye, pedig ismerek durván homofób embereket.

Amúgy a szüleid jófejek? Lehet hogy első körben anyukáddal kéne megbeszélned, ha nagyon őrlődsz ezen. Bár velük se muszáj megosztani, ha nem akarod, az én szüleim se tudják, de ha komoly problémát okozott volna a dolog, szerintem előbb-utóbb elmondtam volna.

2017. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!