Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A kamaszok között miért lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kamaszok között miért lett divat a leszbikusság?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem divat. Van aki nem tudja még hogy hova tartozik van aki meg magától jön rá hogy nem csípi a fiúkat. Vagy éppen mind kettő nemet szereti. Én is 16 évesen jöttem rá hogy biszexuális vagyok.
2017. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem divat, te bolond.

Aki nem meleg undorodik az ilyentől.

Mintha ez divat lenne...

És se akartam biszexuális lenni, ez jött.

L

2017. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Én 17 évesen jöttem rá, hogy leszbikus vagyok. Anyukám sokat segített benne. Nem divatból.
2017. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem "divat" a leszbikusság!

14 évesen fogalmazódott meg bennem igazán a leszbikusság, azóta nem is változott.


15/L

2017. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Mert nekünk így jó, és nem te paramcsolsz nekünk.
2017. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

"Mert ez jön be a fiúknak" elvileg, bár nem láom értelmét...

Személy szerint, nem divatból vagyok az, aki vagyok, hanem mert én így érzem jól magam és így vagyok boldog.

17/l

2017. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

"Mert nekünk így jó, és nem te paramcsolsz nekünk."


Ez így igaz!

Ez teljesen olyan, mintha valaki erőszakkal kér meg valakit, hogy... mondjuk "Ne dohányozz!"

2017. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Divat? Ha egy lányról kiderül, hogy leszbikus, általában kb. kiutálják az osztályból és jaj neki, ha be akar menni a lányöltözőbe öltözni testnevelés előtt, még ha pont le is szarta, kik öltöznek körülötte.

Ha otthon kiderül, még nagyobb gáz van, akár ki is tehetik a szűrét, vagy csak egész életében undorral néznek majd rá.

Munkahelyen is folyamatosan kamuzni kell a munkatársaknak, akik haverkodni és személyeskedni akarnak.


Ja. Baromira megéri divatból csinálni, ami nem is divat. Azt, hogy a csajok "poénból" csókolóznak egy buliban, az messze nem ''divat leszbiség", attól még heterok, legfeljebb biszexuálisak.

2017. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
42%
Mert jó dolgukban, már nem tudják mit csináljanak. Ki kellene őket küldeni kapálni reggeltől -estig, mint régen, akkor nem érnének rá a hülyeségekkel foglalkozni.
2017. febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez nem divat..van aki hamarabb, van aki később jön rá, hogy milyen nemet szeret! Ezt nem ők döntik el, hanem az érzéseik! Ugyanez idetartozik, hogy NEM tehetnek róla!
2017. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!