Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 18-22 év körüli leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-22 év körüli leszbikus lányok! Nektek bejönnek a kicsit husisabb testalkatú lányok?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy sokan azonnal menekülőre fogják, amint észreveszik, hogy van rajtam egy kis fognivaló. Nem vagyok kimondottan túlsúlyos-155cm/62 kg, mégis úgy érzem, ez sokszor akadályoz a párkeresésben. Van olyan, akit ez nem zavar, vagy esetleg talán még be is jön neki?
2017. júl. 23. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem végzetes dolog!

Van mit fogni rajtad ezzel nincs gond szerintem. :)

2017. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, bár én is husis vagyok kicsit, 160cm + 66kg.

20/L/L

2017. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A korosztályból kiestem, de azért válaszolok.Nem zavar a mérsekelt túlsúly, stílussal és áptsággal kombinálva nagyon vonzónak találom a telt nőket.


A te súlyod nem annyira vészes, hogy menekülőre fogják a dolgot,próbálj nagyobb önbizalomra szert tenni. Ha folyton a súlyoson kattogsz, az meg fog látszani a kisugárzásodon is , ami már taszítóbb lehet,pláne ha még panaszkodsz is randin.Illetve koncentrálj az ápoltságra, divat oldalakon találsz tippeket, hogy hogyan válassz az alkatodnak megfelelő ruhákat,kiegészítőket, vannak olyan frizurák,amelyek optikailag vékonyabbak mutatják az arcod stb.

37/L/N

2017. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak olyan lányok tetszettek akik husisak voltak.
2017. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szexi :)

18/LL

2017. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek :)

18/bi

2017. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Szintén nem én vagyok a célkorosztály (32) de nekem sajnos nem megy. Önmagam elfogadása sem ment/megy könnyen, pedig én 177 cm-hez vagyok 64 kg, ráadásul sportos, formás, izmos alkatom is van. De világ életemben a modell alkatú lányokat irigyeltem és ezért őket is tartom vonzónak. Viszont szerencsédre a többség nem ilyen hülyén gondolkodik, mint én:)
2017. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, sőt, kifejezetten szeretem, ha van egy nőn mit fogni.

Rajtam is van, és tapasztaltam én is a problémát amit megemlítettél. Amikor megtudják, hogy telt vagyok faképnél hagynak, de már megszoktam.

Mások miatt nem fogok eszeveszett fogyókúrába kezdeni, én így érzem jól magam, így is vannak akik szeretnek :)

20L

2017. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szamomra vonzobb egy olyan no, akin van mit fogni. A nagyon sovany lanyok nem tetszenek. De mindenkinek mas jon be.

25/L

2017. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, szerintem nincs veled gond :)

22L

2017. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!