Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Anyám titkoltan leszbikus lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám titkoltan leszbikus lenne?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, ugye anyám a szociban nőtt fel akkor nem nagyon voltak ilyen dolgok. 1992-ben hagyta el az apám. Amióta az eszemet tudom nő létére rendkívül agresszív volt.

Valahol olvastam hogy a leszbikus nőknek magasabb a tesztoszteronszintje mint a heteró nőknek (merthogy az a nőkben is termelődik). Éshogy talán emiatt volt agresszív. Az agresszió alatt értek olyanokat hogy naponta legalább kétszer megvert csak úgy kedvtelésből. A legrosszabb akkor volt mikor nem volt TV-nk és főzés közben megvágta az ujját. Olyankor a késsel kergetett, és mantrázta hogy megöl mert ez miattam van. Apámnak lett három lánya a másik nőtől, és volt hogy anyám adott nekik pénzt merthogy szegény lányok éheznek, pedig mi is szegények voltunk. Szóval szerintem a lányokat szereti de még magának se vallotta be soha.


2017. júl. 24. 15:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hm érdekes amiket írsz. Én is 30 vagyok, anyám is ilyen, de még együtt élnek. Én is arra gondoltam hogy leszbi, teljesen nem is zártam ki.


Arról van szó, hogy anyád gyereket akart, holott prűd, aszexuális vagy leszbi. Mivel csak úgy lehet gyerek hogy összefekszik egy férfival igy megcsinálta ezt. Megszült. Utána már nem kellett apád neki, mivel már megvoltál.

2017. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát én 100%-ig leszbikus vagyok, és miómám volt, az orvosok azt mondták a magas ösztrogén szintem miatt alakult ki...



Anyádnak millió oka lehet, hogy agreszív volt pl.nehéz gyerekkor,szegénység, ki tudja milyen traumák érték...Minden leszbikus ismerősöm barátságos,nyugodt és kultúrált, pláne a családtagjaival...A te gondolatmeneted alapján minden férfinek(akikben több tesztoszterin van mint bármelyik nőben) ugyanúgy,vagy még durvábban kellen viselkednie, mint anyádnak...Nem így van.Totál logikálanul gondolkodsz.És a leszbikusság legfőbb ismérve,hogy az ember nőkkel akar összejönni, anyádnak meg apád volt.A heteró nőknek sem jár az eszük éjjel-nappal a férfiakon, pláne ha lelki serüléseik vannak. Az semmit nem jelent, hogy pénzt adott a féltestvéreidnek, szimplán megsajnálta őket. Te sem gondolod komolyan, hogy pont a férje új porontyaira izgult volna rá, mikor annyi nő van a világon....Újabb primitív értelmezés...1992 óta ha akart volna rég összejött volna valakivel, ez a "magának sem meri bevallani" duma egy nagy baromság, illetve csak átmeneti állapot, pl.a serdülőkorban, vagy akár később, mikor először ötlik fel valakiben, hogy a saját neméhez vonzódik,dehamar elmúlik, anyádra már nem vonatkozik...És már jóval a szoci előtt is voltak ilyen dolgok. Szapphó tudod mikor élt és alkotott? Hallottál már Krisztina királynőről? És Greta Garbóról,Mercedes de Acostáról, Tamara de Lampicaról? Tudod mikor éltek? Virginia Woolf-tól olvastál valamit?Azt tudtad, hogy Franklin D. Roosevelt feleség leszbikus töltetű leveleket írt a barátnőjéhez? Láttad az Amiee und Jaguar című filmet?


Szégyellném magam ha 30 évesen ilyen logikátlan (kamu) információk alapján, gyerekesen azt következtetném ki, hogy valaki leszbikus...Nézz utána a dolgoknak,művelődj egy kicsit.

2017. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Tizenkettes: nem kamu, de azért kösz! Már vártam hogy ezt is megkapom.

Szapphót természetesen ismertem, arra értettem hogy a szociban az ilyesmit teljesen elítélték, annyira hogy nem is beszéltek a létezéséről. A primitív gondolkodást is köszönöm, biztosíthatlak ha ismernél, nem így gondolnád. Azt látom hogy tipikus magyar vagy: szeretsz személyeskedni olyanokkal szemben akiket nem is ismersz.

2017. júl. 26. 18:36
 14/14 anonim ***** válasza:

Attól, hogy elítélték és nem beszéltek a letezéseről még létezett, és ahogy a fenti TÖBBI példa is mutatja, az érintettek meg is élték.Ha külső szemlélő szemével elolvasonád a kiírásodat te is úgy gondolnád,hogy legikátlanul és primitíven gondolkodsz, mivel így van. Egyéb kérdéseket is felvetettem, amikre nem jött válasz. Azt hiszed a leszbikusokban több a tesztoszterin(ami elsősorban a másodlagos nemi jellegekért felelős, tehát a külső jegyekért,ráadásul azt írtad anyukád "törékeny nő") akkor, hogy lehet, hogy nekem ösztrogén-dominanciám volt?(Az ösztrogén a női nemi hormon,ellentétes hatású a tesztoszterinnel).


És azt hiszed, hogy valakiben netán több is van,(egyáltalán nem biztos, hogy az illető leszbikus), akkor agresszív lesz tőle...Szerinted minden apa késsel szaladgál a gyerekei után meg kedvtelésből veri őket? Nem találkoztál még nyugodt, szelíd férfival? Ez hogy lehet? Minden ferfiban többsegben van a tesztoszterin...


Te ezt nevezed logikának és értelemnek?


Nem,nem vagyok magyar, német vagyok...Még ebben is tévdtél...

2017. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!