Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők, ti kezdenétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, ti kezdenétek gyerekessel?

Figyelt kérdés
A láthatás 50-50%-os, vagyis fele időt apánal tölt, fele időt velem van. Ami ugye azt jelenti, hogy teljesen szabad tudok lenni egyes heteken és a partneremmel lenni, míg másik héten korlátoltabb az időbeosztásom.( Volt aki ezt nem fogadta el....)
2017. aug. 8. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Aki ezt nem képessél ésszel felérni, meg ilyen miatt lép le...az valószínű, hogy nem is szeretett...
2017. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen elfogadható, igen, én kezdenék gyerekessel. :)
2017. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök érthető, én elfogadnám ezt a szitut. :)
2017. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nem lenne hátrány. Ha valaki emiatt elhagy, azért nem is kár.
2017. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ivilicious ***** válasza:
Én is gyerekes vagyok:)
2017. aug. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Persze,tudom mivel jár egy gyerek.Olyan párom is volt,aki folyamatosan nevelte a kislányát, tehát folyamatosan nála volt, bár a nagyszülők, testvér, barátok szívesen vigyáztak rá ha kellet, de akkor sem volt zavaró, ha ott volt a kicsi. Nem volt semmi köze a szakításunkhoz.


Neked azt tanácsolom továbbra is legyél jó anya, aki komoly párt keres, annak sokkal vonzóbb lesz ha gondos anyuka vagy, az már rossz ómen, és személyiségi bizonyítvány lenne rólad,ha hanyagolnád, háttérbe szorítanád és folyton lepasszolnád a gyereked egy kapcsolat miatt. Az ilyenek sokkal taszítóbbak, mint egy szerető, anyáskodó, kedves nő.Ezenkívül vannak,akik direkt gyerekes anyukát keresnek, hogy már megoldott legyen a gyerekvállalás - nekik is, és azoknak is, akik később szeretnének gyereket vállalni és ehhez keresnek pár, döntő fontosságú lesz, hogy most milyen anya vagy, hányadik helyen áll a kicsi a fontossági listádon. Úgyhogy nyugodtan fordíts egyenlő figyelmet kapcsolatban/ismerkedési fázisban is a párjelöltre és a gyerekre.



Azon pedig ne keseredj el, ha valaki a korlátoltabb időbeosztás miatt lelépett ,egyszerűen ő mást keresett, mint amit te nyújtani tudtál,nem azt jelenti, hogy veled van baj.

L/N

2017. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
A páromnak két gyereke van és ez az első ilyen kapcsolatom, de mindkét gyerekkel nagyon jól elvagyunk, szóval ez nem akadály szerintem. :)
2017. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen! Az én páromnak is van egy 5 éves kislánya és nagyon jól kijövünk :) engem egyáltalán nem zavar, ha egy egy találkozásnál a kislány is velünk van, és valamilyem gyerekbarát programot kell csinálnunk :D sőt élvezem is...sőt van,hogy nekem kell rá vigyázni stb :) szerintem ez teljesen elfogadható és ha valaki ezt nem képes elfogadni...:O
2017. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat, sokat segitettetek.
2017. aug. 10. 06:58
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Engem sem zavarna, annak ellenére hogy csak 19 éves vagyok
2017. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!