Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, Ti hogy álltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti hogy álltok a netes ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
Mert nekem valahogy katasztrofális :D vidéki vagyok, így nincs túl sok lehetőségem élőben ismerkedni más lányokkal. Neten valahogy mindig akad valami, ami nehezítő körülményként közbeszól. Nektek hogy megy, tudtok esetleg jó oldalakat, tippeket?

2017. szept. 5. 19:07
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Nem csak nőknek nőkkel, de nőknek férfiakkal és egyáltalán, mindenkinek mindenkivel nehéz manapság ismerkedni. Valahogy elfelejtett a társadalmunk csevegni, beszélgetni, érdeklődni a másik iránt. Szerintem ti még annyival könnyebb helyzetben vagytok, hogy 30 alattiak vagytok. Viszont a 40 körülieknek és felettieknek semmi esélye. :-( Mindenesetre sok sikert Csajok, szóljatok ha találtok jó netes ismerkedős oldalt!
2017. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon valahogy valóságosabbnak érzem a hozzászólásokat , nem kamusnak . Társkeresőn Sztem alkalmi partnereket keresnek / vagy hármashoz partnert .

A kémia szerintem fontos , a vonzalom , szóval hiába látom itt hogy nem kamu- lányok vannak , sajnos a fotójukat nem látom ..:(

Szóval tippem nincs ..:(

Wow- bulin mi a korosztály ? Volt már valaki ? 18 évesek ?

( én 40, sportos, 52 kg, L )

2017. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én eddig egy olyat se találtam aki két üzenet után visszaírt még. Lehet velem van a baj,de szerintem vehette volna a fáradságot , hogy leírja "nem vagy szimpi" vagy valami....

16/L

2017. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Dius777 válasza:

Sziasztok! Én tavaly nyáron megismerkedtem itt egy nővel, korban és minden másban is nagyon összeillettünk, mondhatni tökéletes volt(lehetett volna), de sajnos én is hetero párkapcsolatban élek és ő is. Kialakultak az érzelmek is, tényleg fantasztikus volt minden, én úgy éreztem lehet közös jövőnk, de ő egyszer csak kiszállt.😔

Ez kb 2 hónapja történt. Azóta én sem találtam sem itt sem máshol senkit. 🙁

Szinte lehetetlen!

35L

2017. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon vagyok oda a netes ismerkedésért,jobban szeretek élőben beszélgetni, sokkal izgibb, bár volt már olyan akit itt ismertem meg és tök jóba lettünk. De azt mondom, h ha van rá lehetőséged gyere fel Pestre egy leszbi buliba, megéri ;) 21L
2017. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
mindenki lelép :( 15/l
2017. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én nem zárkózom el attól, hogy neten keresztül ismerkedjek, mert sem élőben sem pedig a világhálón nem könnyű nőként nőkkel ismerkedni. Én szmélyszerint egy fiúsabb lány vagyok és a fiúsabb lányokat kedvelem, szerintem egy ilyen párt aki szintén egy fiúsabb lányt keres nehezebb találni.

18/L

2017. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem jól.

Van aki lelép vagy kamu stb


Aki szeretne ismerkedni az írjon nyugodtan! :)

22L

2017. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Aki gondolja írhat:) 17/l/l
2018. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!