Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akik nem voltak pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem voltak pasival lánnyal vesztették el a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Segédeszközzel történőre gondolok.
2017. okt. 10. 12:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nem. A szüzesség elvesztése nőknél akkor történik meg, amikor a pénisz átszakítja a szűzhártyát. Benne van a nevében is. Ha ezt egy másik nő teszi meg egy segédeszközzel, attól még nem veszti el a szüzességét, mert pénisz még nem járt benne, és így semmivel sem lenne másabb, mint egy sima segédeszközös maszturbáció. Eszerint a logika szerint, ha egy szűz fiú, beleélvez egy műpunciba, akkor már ő sem szűz többé.
2017. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem meg a szüzesség az érintetlenséget jelenti. Tehát azt, hogy nem ért hozzád még senki szexuális értelemben. A szűzhártyádat magadnak is átszakíthatod, attól még szűz vagy szexuális értelemben.
2017. okt. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
47%
Igen, bár bennem még nem volt segédeszköz, de majd lesz, viszont nem onnan számítom, hanem h alapból lefeküdtem lánnyal (akkor csak ujj volt meg nyelv).
2017. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

"A szüzesség elvesztése nőknél akkor történik meg, amikor a pénisz átszakítja a szűzhártyát. Benne van a nevében is."


És akkor angolul például miért nincs benne a nevében, te zseni?

2017. okt. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%

"A szüzesség elvesztése nőknél akkor történik meg, amikor a pénisz átszakítja a szűzhártyát. Benne van a nevében is."


És akkor egy leszbikus lány egész életében szűz marad, akkor is ha rendzeresen lefekszik lányokkal? Gratulálok.

2017. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

,, A szüzesség elvesztése nőknél akkor történik meg, amikor a pénisz átszakítja a szűzhártyát. "


Had legyek a harmadik, mert könyörögnek a szavak, hogy irjam le őket: a szűzhártyánal alapból lyukasnak kell lennie a menzesz miatt, de a maradék részei tovább szakadhatnak egy kis futástól is, vagy akár testnevelés órán valamilyen feladat közben is. Tehát ha egy lány úgy fekszik le egy fiúval, hogy egy pöttynyi hártyacska sincs már a hüvelyében, akkor ő szűz marad? Akárhány f_sz jár benne?

2017. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
100%
A szüzesség szerintem érzelmi szinten is értendő mert ha két leszbikus szexel akkor az nem felel meg annak a hagyományos definíció akkor amit az a seggf*j írt. A lényeg az hogy a szüzesség elvesztése inkább érzelmi, mint testi.
2017. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
12%
2. vagyok. Igazatok van, hülyeséget írtam, nem gondoltam át rendesen, és rosszul is fogalmaztam meg. Úgy helyesebb, ha azt mondom, hogy egy nő akkor veszti el a szüzességét amikor először szexel egy férfival. De mivel az ujjazás nem közösülés, hanem csak petting (még leszbikusok esetében is), a segédeszköz meg nem valódi testrész, csak egy tárgy, ezért egyiket sem lehet szüzesség elvételnek nevezni. Normál heteró kapcsolatban ezek a tevékenységek (ujjazás, nyalás, segédeszközzel történő kielégítés) nem jelentik a szüzesség elvételét, így leszbik esetében sem. Ahogy írtam, ha ezek számítanának, akkor egy fiú akkortól nem lenne szűz, ha megdugna egy műpuncit vagy kiverné neki a barátnője. Viszont egy nő, aki lefekszik egy másik nővel, az nem marad a hagyományos értelemben szűz, mert szexelt már, de a defektje miatt nem képest hagyományos értelemben elveszíteni a szüzességét. Nem lehet a kérdésre értelmesen, hagyományos értelemben válaszolni.
2017. okt. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ennyi erővel az a férfi is szűz marad aki sosem volt nővel ?


Az első szexuális élménytől számítódik.Ki a fenét érdekel a heteró kapcsolat?Nálunk ez a szex és kész.Egyébként nem kell ahhoz segédeszköz,megsúgom ujjal is át lehet szakítani.


Ne haragudj kérdező de így elsőolvasatra butaság a kérdés.Ha nem pasival akkor igen nővel.


22L

2017. okt. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
Minden leszbikus lánnyal veszíti el a szüzességét, te pihent agyú. És hiába gondolsz te segédeszközre, a leszbikusok 90%-át kirázza tőle a hideg. Ujjal is át lehet szakítani. És xart se érdekel, hogy szerintetek mi a szüzesség, mi tudjuk, hogy nekünk mi az, ti meg le vagytok szrva.
2017. okt. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!