Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akik nem voltak pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem voltak pasival lánnyal vesztették el a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Segédeszközzel történőre gondolok.
2017. okt. 10. 12:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
92%
Ez hülyeség egy lány nem csak egy fiúval tudja elveszíteni a szüzeséggét. Két lány is le tud feküdni egymással vagy két fiú, ugyanúgy teljes értékű szexnek számít. Most ha egy csaj lefekszik más csajokkal akkor ő szűz marad mert nincs pénisze egy lánynak? Ugyanmár.
2017. okt. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
4%

"Az első szexuális élménytől számítódik.Ki a fenét érdekel a heteró kapcsolat?"


Mivel az a normális, természetes és egészséges szexuális viszony, ami a fajfenntartást szolgálja, ezért talán eszerint kéne nézni a fogalmat. Ki a fenét érdekel pár defektes csaj, hogy nekik mi számít a szüzesség elvesztésének? Lehet mondani hogy ekkortól számít, meg akkortól számít, de a hagyományos értelemben, egy ujjazás nem szüzesség elvétel...

2017. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
95%
"pár defektes csaj" Na gratulálok ezzel sikerült teljesen lejáratnod magad.
2017. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez leszbikusság kategória !Még egyszer leírom nem érdekel minket a heteró kapcsolat.Az sem hogy szerinted ez nem normális.
2017. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Szüzesség elveszítéséről akkor beszélünk, ha az illető átesett az első szexuális élményén, tehát lefeküdt valakivel. Az, hogy milyen neművel, teljesen mindegy, ha szexelt valakivel, már nem érintetlen.
2017. okt. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Átestem az első szexuális együttlétemen (és többen is), sem segédeszköz, sem pénisz nem volt bennem és nem is tervezem. Szerintem nem vagyok szűz, de hogy más mit gondol róla, az magasról le van tojva. Aki szerint meg szűz vagyok, az gondolja úgy nyugodtan. Ez ilyen egyszerű.
2017. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
47°%os válaszoló itt egyedül te vagy a defektes de nagyon!
2017. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
En is lannyal vesztettem el nem voltam soha pasival 20/L
2017. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

"47°%os válaszoló itt egyedül te vagy a defektes de nagyon!"


Én heteró vagyok, nem lehetek defektes.

2017. okt. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen mérhetetlenül primitív és csőlátású ostoba ember mint te elég defektesnek számít az emberek szemében.
2017. okt. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!