Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehetséges, hogy nem esne le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy nem esne le neki, hogy mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki tetszik. Sejti rólam, hogy leszbi vagyok, és az utóbbi időben elég egyértelműen jeleztem tettekkel, hogy tetszik nekem. (Pl. állandóan birizgálom, simogatom a haját). Ezt a simogatást mindig megkérdezem tőle, ő beleegyezik, aztán persze máshol is simogatom.(Mellét.) Ez pl. tegnap majdnem egy órán keresztül folyt, és nem szólt, sehogy nem jelezte a testével sem, hogy zavarná. És mindig újra és újra meg is engedi. Nem tudom, hogy ez akkor most mit jelenthet pontosan. Szerintetek?

2017. okt. 13. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Tetszik és jól esik neki. Viszont vigyázz, hogy ne gondold tovább azt, hogx szexuálisan kiváncsi és élvezi a helyzetet. Ha szeretne majd ő is többet, akkor jelezni fog.
2017. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egész nyugodtan megbeszélheted vele.
2017. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szerencsés vagy, és ha ügyes vagy akkor még a csókig is eljuthatsz. Aztán jöhet a kérdés hogy akkor most mivan?:D
2017. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amilyen hülye vagyok, nekem sem esne le! :D :D
2017. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

:)))) négyes! Én ugyanez.


De hogy válaszoljak is, szerintem is óvatosan haladj ezekkel. igazából ismerni kellene ehhez a lányt, hogy mire hogy reagál, mert ha olyan, akkor nyugodtan mehetsz lassan tovább, viszont ha ilyen hirtelen bezáró típus, akkor tényleg várd meg, míg már ő is akarni fog többet-szerintem legalábbis. :)

2017. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg úgy gondolom, hogy a cicimet csak az simogathatja, akihez vonzódom. A haj, kéz okés egy barátnőnél, olyan csajos dolog, de akitől nem akarok semmit, annak nem hogy egy óráig, egy fél percig nem engedném simogatni a cickóimat, ez már túl intim! De azért valaki az enyémet is megsimogathaná már végre... :D 30L
2017. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!