Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek én vagyok válogató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok válogatós, hogy nem találok maganak megfelelő párt?

Figyelt kérdés

Végignéztem az összes társkeresőt. Nem találtam nekem tetsző lányt, vagy ha mégis ő nagyon távol volt tőlem. Lazább nőies a stílusom, hasonló nők jönnek be akikből tapasztalataim szerint elég kevés van.

Tényleg ilyen gyér a felhozatal, vagy velem van a baj?


Biztosan sokan vannak még akik nem vállalják magukat ilyen oldalakon, ők hol ismerkednek?


19L



2017. okt. 16. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Megértelek, hasonlóan vagyok. Engem alapvetően nehezen fognak meg az emberek, ritkán indul be a "kémia", ha igen, akkor meg általában első látásra. Bepróbáltam persze, mi van akkor, ha így elsőre nem érdekel jobban az illető, jól elbeszélgettünk de aztán ennyi. Miért húzzam az időmet meg az övét :D

Aki megtetszett, az leginkább heteró volt vagy nem tudtam hozzá közelebb kerülni vagy kb. 2 nap után szexről akart dumálni, az meg nekem nem pálya idegenekkel.

Társkeresőkkel próbálkoztam amúgy, de kevés sikerrel. A csajok kb. 99%-ra hármashoz/ kalandra keres csajt, messze lakik tőlem, nagyon nem jön be külsőre vagy én nem jövök be nekik. Na meg baromi sok arctalan meg kamus is van. Úúúúgyhogy szintén meglőve érzem magam és várom a csodát :D

2017. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Velünk nincs baj! Legalábbis én ezeket a dolgokat abból a szögből nézem, hogy nem válogatás ez, csak bizonyos szint alá nem süllyedünk. Azért bárki ne legyen már jó... :( :D

De amúgy ezekkel az akadályokkal küzdök én is! :)

2017. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak biszex nő vagyok, de szerintem nem olyan rosszak a nők. Társkeresőn nem nézelődtem még, de clubban jöttem már össze nővel.
2017. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért annyira nem szörnyű a helyzet, hogy csak a csodában bízhatunk!


Érdekes hozzáállás. Majd ha pár év múlva is mondogatom magamnak: Nem vagyok válogatós, csak nem süllyedek egy bizonyos szint alá rájövök, hogy lehet túl magas az a szint. :D

2017. okt. 16. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

19évesen ilyenekkel küzdeni???? :DD

Úgy tűnik van akinek bárki jo lenne már lassan.

2017. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szintén iszonyat válogatós vagyok lányok/nők terén. Főleg úgy, hogy szeretem ha egy nő nőies.. Ez nem feltétlen öltözködésben nyilvánul meg de..

Szeretem a hosszú dús hajat a szép ajkakat, a jó alakot.. uzw.


16L

2017. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen a te/ti hibátok ez az egész, de valóban válogatósak a nők, leginkább a nőies nők! Világ életemben pasis voltam, mind öltözködésben, mind külsőleg és belsőleg is. Voltak nők, de inkább kiscsajok, akik mondták, ha kicsit nőiesebb lennék, nagyon elfogadnának maguknak. Aztán a butchoknak meg butch nem kell. Szóval? Nőies nőnek nem kellettem, mert nekik nő kell. Férfias nőknek nem, mert én is az vagyok... Úgy 24 évesen mondtam, hogy oké, sz*rok az egészre. Lediplomáztam, lett munkám, másik városba költöztem. Futó kapcsolataim voltak csak, mindenki akart, mondván jó nő vagyok, de komolyan senki sem akart velem semmit, az előbb említett okok miatt. 170 magas vagyok, izmosabb, vékonyabb testalkatú. Szóval a külsőm sem lehetett ok. 30 éves koromig nem volt rendes kapcsolatom, mert a nőknek nem kell ilyen korcs. Ekkor találkoztam egy nővel, aki hasonló volt hozzám, mégsem ennyire férfias. 18 év van köztünk, 4 éve vagyunk együtt. Hogy őszinte legyek kiábrándultam a nőkből a felszínesség miatt, és ha a párom nem lesz, mert bízom, hogy nem szakítunk, mert szeretjük egymást, akkor remete lennék inkább. Kevés nő van, aki úgy van, mint én, de nagyon sajnálom őket. Titeket nem, és lehet lepontozni. Mindenkinek van ideálja, nektek is, de az a baj, hogy nem minden a külső, hiába abba szeretünk bele. Tizen meg huszon x évesen meg ez nem nagy cucc, de mikor már felnőttként vagy egyedül, biztos, hogy benned van a hiba?
2017. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is válogatós vagyok, külföldön amúgy több esélyünk lenne, ott több a nőcis csaj azt hallottam :D
2017. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!