Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus csajok, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus csajok, milyen dumákkal szoktak odajönni hozzátok a pasik?

Figyelt kérdés

Sok vicces vagy épp már fárasztó dumát hallottam tőlük, szedjük össze az összes tipikus férfidumát leszbikusokhoz :)

"Kedvenceim":

Beszállhatok harmadiknak?

Feküdj le velem akkor kigyógyulsz belőle.

Nem vagy te leszbi csak még nem dugtak meg rendesen.

Hogyan szexeltek pénisz nélkül?



2017. okt. 19. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Hasonló undoritó,himsoviniszta, szánalmas dumákkal. Bár engem csak főleg itt szoktak a hülyeségeikkel untatni, élőben kerülöm őket. Pl.


- Megengednetek, hogy nézzem?

- Jársz prostihoz?

- Beszélgetünk a nőkről?(Hogyne...)

- Egyalatalán nem kell pasi?

- Ollóztok?


És a többit hadd ne soroljam már, nem akarom , hogy felmenjen a vérnyomásom.

24/N

2017. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kéérlek sorold fel! :D

Ui.: Inkább nevess velem, szánalmasak az ilyen pasik, nem éri meg idegeskedni rajta ;)

2017. okt. 19. 12:54
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Sziasztok lànyok.

Bocs, hogy ide evett a fene ffi létemre, de....


A kérdező példàit értem, elég merészek is.


De az egyes vàlaszolóval nem értek egyet.

El is mondom miért.


Van 2ismerősöm ök leszbik. Nem baràtok csak ismik.tehàt nyilvàn való hogy nem érdeklődök nàluk, de én mint laikus nem tudom hogyan szexel 2 nő, mert amit ugye a filmeken làtni, az màs.

Ugye ffiak jàrnak prostikhoz. Nők is ffi prostikhoz.

Akkor nő miért ne jàrhatna nő prostihoz?

Vagy itt ez màr csak etikai kérdés?

2017. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A prostisat nekem még nem tették fel, de az pasitól is idióta kérdés hogy hogyan szexel két nő. Úgy ahogy a heterók csak pénisz nélkül. Vagy a heteróknál annyiból áll a szex hogy a kuki megy a nuniba oszt ennyi?
2017. okt. 19. 13:20
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Kepzelj el egy hosszu pettinget ...

Csok simogatas nyalas ujjazas(mar ha igenyli a masik)

Cannak akik szeretik a segedeazkozoket de ott is van aki max vibri a csiklora de behatolast nem ker. Van aki szereti ha megdugjak vele.

Az ollozas baromi jol mitat de kb semmi haszna ahogy a dupla dildonak sem - vagyis en nem szeretem nincs meg a test kontaktus benne...

Jobban szeretek osszesimulni a masikkal kozben

2017. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Mindenféle van, de alapvetően az, hogy egy ilyen szép és nőies nő nem lehet leszbikus. Hogyhogy nem találsz pasit? Milyen a szex egy nővel, nézhetem? Hármas? Csak rá várunk, tényleg. Idiotak.
2017. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves 3as ...

Ennel tobbet nem tudok mondani ...


De h a kerdesre is valaszoljak: meg nem talaltak be ilyen kerdesekkel valszeg mert a szexulais eletem ram es a partneremre ertendo csak ...

2017. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

ha nem akartok hülye kérdéseket, akkor ne írjatok ehhez kapcsolódó kérdésekhez...

Természetes, hogy vannak akik kíváncsiak, de ha alapból az ilyen dolgok csak rátok tartozik, akkor egyáltalán minek kommenteltek meg ilyen kérdéseket?


Én is nő vagyok és biszex, de a legtöbb kérdésre nem válaszolok, mert nem is akarok aztán újabb kérdéseket kapni...

2017. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tudod ha egy ismerősöd kérdez, nem leszel bunkó és küldöd el a francba hogy mi közöd hozzá...

Ezért hiszik hogy a leszbikusok bunkóak és férfigyűlölöek...

Én csak nevetek rajtuk :D

2017. okt. 19. 18:46
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nem is a duma, mert azzal alapból ki tudják verni a biztosítékot. hanem az értetlenkedésük és a levakarhatatlanságuk.

istenem, annyira fárasztóak tudnak lenni, egyszerűen nem tudják benyelni azt, ha egy nőnek nem kellenek...

2017. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!