Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leezbikus lányok! Veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leezbikus lányok! Veletek előfordult már h férfival álmodtatok szexuális jellegű álmot?

Figyelt kérdés

2017. nov. 1. 08:40
 1/10 A kérdező kommentje:

*leszbikus

Bocs ígérem igyekszem megtanulni írni

2017. nov. 1. 08:42
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Kicsit gáz, hogy nem tudtad leírni de semmi baj, nevettem egy jót.


Egyszer-kétszer tini koromban álmodtam, hogy esküvő, meg család. Ágyjelenetet max 1x de már nem emlékszem rá. Mióta tudatosult bennem, hogy nem kell pasi, nem is ámodok velük.

2017. nov. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

2-es:

persze, mert a saját fejed kimostad a marhaságaiddal.

2017. nov. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Elő.
2017. nov. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Többször is álmodtam már pasival de szexuális álmom sose volt velük. :D

Olyan volt hogy a kedvenc énekesem koncertjén vagyok és felhív a színpadra táncolni (Adam Lambert :D)

Olyan is volt hogy az egyik fiú barátommal álmodtam (aki meleg) hogy azt kérte hordjam ki az ő és a párja gyerekét :D

2017. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Előfordult már.. de minden alkalommal frusztrálva éreztem magam és hogy én azt nem akarom.

Mikor felkeltem, megnyugvással konstatáltam, hogy csak álom volt.

2017. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is csak agresszív, erőszakos szereplőként jelennek meg az álmaimban, pl.egyszer a barátnőmmel való csúnya veszekedés után volt egy szörnyű rémálmom.A barátnőm egy hatalmas, vassal borított pinceszerű sötét verembe volt bezárva, segítségért kiáltozott és sikítozott és hallottam egy agresszív, mély férfihangot, láttam, hogy meg akarja erőszakolni, szegénykém próbát elfutni,védekezni és nekem kiabált.Én meg csak egy apró résen át láttam be,nem fértem hozzájuk, nem tudtam neki segíteni. Álmomban is olyan elkeseredetten dörömböltem a vason,mintha igaz lenne, még miután felébredtem is kellett egy kis idő, hogy rájöjjek, csak álom volt, először meglepődtem, hogy hogy kerültem az ágyamba. Az éjszaka közepén felhívtam a barátnőmet, hogy nincs-e semmi baja, csak akkor nyugodtam meg mikor mondta,hogy nincs,otthon van,szóval nagyon szörnyü,nyomasztó álom volt, de legalább akkor este ki is békültünk:-)

25/N

2017. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt olyan, hogy randiztam egy sráccal, majd próbált közeledni (nem erőszakosan) és becsúsztatta a nadrágomba a kezét, én meg elkezdtem sírni és sírva ébredtem.

De általában maximum romantikus, mintsem erotikus álmaim voltak, eléggé feminin jellegű pasikkal. De nem adok ezekre túl sokat, mivel hetero nők is álmodnak más nőkkel.

2017. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem.Olyan volt többször ,hogy eltűnt az összes a bolygóról és csak nők voltak mindenütt.
2018. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Soha az életembe 😆😆😆😆😆

Inkább a barátnőm straponnal 😇😇😇😇😇

2018. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!