Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek biszex lánnyal?

Figyelt kérdés

Tudom volt már ez a kérdés, de régebben és most a jelenlegi gyakoris leszbikus lányok véleményére lennék kíváncsi.


Csak azért érdekel a kérdés, mert már találkoztam olyannal, aki biszex lánnyal nem jönne össze.

Kívincsi vagyok ti hogy vagytok ezzel a témával!

Ha nem a válaszotok azt kérlek indokoljátok meg!

Köszönöm!:)



2017. nov. 4. 17:34
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
26os👏👏👏👌👌👌🔝🔝🔝
2017. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
88%

Kedves 28as!

Ne vedd támadásnak légyszíves, és nem is akarlak rábeszélni semmire, de

1. egy biszex nem akar törvényszerűen hármasozni, vagy pasik előtt bármit csinálni. Én például sose mennék bele ilyenbe, és pláne nem kérném ilyet az életbe a leszbikus barátnőmtől, még ha egy biszex csaj akarná tőlem akkor sem mert nekem ez egy kapcsolatba nem fér bele.


2.Ha a párod szeret akkor teljesen mindegy a szexualitása nem fog "rábukni egy farokra". Nem tudom ti mit képzeltek rólunk, hogy mi nem tudunk meglenni farok nélkül vagy mi?


3."a valósagban pár hónap után szaladnának a Pistihez" Nos a valóság nálam erre elég erősen rácáfolt de biztos te tudod jobban.


4."van elég leszbikus,akikért érdemes harcolni,szenvedni"

Igen ez teljesen biztos, de van olyan leszbikus is akiért nem érdemes mint ahogy olyan biszex is akiért igen. Vagy te a szexualitása alapján, ismeretlenül el tudod mondani egy emberről hogy ő biztos egy szar alak? Mert ez most úgy hangzott mintha azt mondanád hogy ha valaki biszex akkor már biztos nem ér annyit hogy harcoljon érte valaki. Hát köszi :/


5. És nem gondolom hogy mi biszexek főnyeremények vagyunk, biztos van a biszexek között is főnyeremény, és a leszbikusok között is főnyeremény meg a heterók között is főnyeremény, meg a barna hajúak és a szőkék közt is. Azt gondolom hogy a szexualitásnak semmi köze ahhoz hogy ki milyen ember.


Egyébként meg a biszexualitás egy elég széles skálán mozog, van akiket jobban is vonz a saját neme. Persze van aki csak szexuálisan vonzódik a lányokhoz de nyilván nem azokra vonatkozott a kérdés, akik maguk nem képesek kapcsolatra lánnyal.


És nem akarom megmondani hogy kivel gyere össze, remélem nem így jött le de azért nem kell lenéznetek minket. (Remélem azért nem fogod elszalasztani az igazit mert eleve esélyt sem adtál neki a szexualitása miatt)

2017. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem ettol fog mulni h mennyire szeretem. Nekem most van baratnom es leszbikus es en is az vagyok,ha o bi lenne ugynaugy szeretnem erzeseik nem befolyasolja ez. Meg ez nem olyan h leteszem valamihez a voksom olyanoo vagyunk amilyenek es ez van ezt kell elfogadni.
2017. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
87%

Ha őszintén szeretjük egymást akkor én összejönnék biszex lánnyal. Akkor úgyis hűséges maradna hozzám.

Ha pedig valaki hűtlen típus, akkor ígyis-úgyis megcsalna. Ha leszbikus akkor másik lánnyal, ha biszex akkor bárkivel.


Szerintem egy dolog, hogy valaki hűséges, vagy hűtlen fajta. És egy másik dolog, hogy csak a lányokhoz, vagy mindkét nemhez vonzódik. A kettő független egymástól.

2017. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
5%
Össze, de hosszútávra nem érdemes tervezni. És ezt tapasztalatból mondom.
2017. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

[link]

Témába vág!!!

2018. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!