Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek biszex lánnyal?

Figyelt kérdés

Tudom volt már ez a kérdés, de régebben és most a jelenlegi gyakoris leszbikus lányok véleményére lennék kíváncsi.


Csak azért érdekel a kérdés, mert már találkoztam olyannal, aki biszex lánnyal nem jönne össze.

Kívincsi vagyok ti hogy vagytok ezzel a témával!

Ha nem a válaszotok azt kérlek indokoljátok meg!

Köszönöm!:)



2017. nov. 4. 17:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
53%
Összejönnék, de nem terveznék hosszútávra. Mégpedig azért, mert ők nem rossz szándékból de előbb utóbb hiányolnák a farkat, és lecserélnének egy pasira. Ilyenkor azzal szoktak jönni a biszexek, hogy "De ha szeretem akkor nem csalom meg". Nem is erről van szó. Csak rájön, hogy neki farok kell és elmondja hogy bocsi de én pasira vágyom. Ez pár hónapos kapcsolatnál még nem biztos hogy előfordul, de ha egész életre tervezek, azt már nem lehet biszex nővel...
2017. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
44%

Volt már biszex barátnőm. Nagy volt a szerelem az elején.

Pár év múlva vége lett a kapcsolatnak, nem igazán illettünk össze, mint kiderült.

De hogy életre szólóan működhetne-e, azt nem tudom.

Nem tudom mennyire érezném magam nyugalomban, lehet hogy mindig ott motoszkálna bennem egy bizonyos idő után, hogy esetleg ő férfira vágyna és szerintem ez megmérgezné a kapcsolatot.

Nehéz kérdés. :)

2017. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

#1

Értelek, de nem mindegyik biszex lány ilyen, nem kell mindegyiket egy kalap alá venni.

Pl: ott van Rose és Rosie, ők már házasok szóval elég rég kapcsolatban vannak és Rosie biszex. Vagy pl.: Maris és Klaudia ( youtuberek), utóbbi lány biszex és mégis elég rég együtt vannak ők is.


Szóval szerintem nem kell minden biszex lányt egy kalap alá venni, hogy előbb vagy utóbb farok kell nekik, de persze van ilyen biszex lány is, de azért nem mindegyik ilyen!


De értem mire gondoltok. :)

2017. nov. 4. 17:51
 4/36 anonim ***** válasza:
79%

Te a véleményemet kérted, én leírtam miért problémás egy biszex. És egyébként az a biszex aki kibírja egy egész életen át nő mellett, az nem biszex hanem leszbikus...Ezt azért mondom, mert ha mégis izgatják a fiúk is, akkor végig ott lenne a fejében hogy "kár hogy már nem lehetek többet pasival"

Ismerek olyan lányt, akinek volt egy tök aranyos pasija, 2 évig együtt voltak de végig azon gondolkodott hogy mi lesz ha többet nem lehet lányokkal. És végül elhagyta a csávót, mert az elakarta venni feleségül, a lány meg megijedt hogy tényleg nem lesz több alkalma lányokkal lenni...

2017. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Igen értelek.

És igaz , hogy a véleményed írtad le.

Nekem pedig az a véleményem, amit leírtam.

2017. nov. 4. 18:00
 6/36 anonim ***** válasza:
60%

Szaffi jól mondja.

Nem akarok degradálni senkit, de egy biszex attól biszex, hogy mindkét nemhez vonzódik. Tehát bizonyos időközönként vágyik hapsival lenni, ugyanúgy, mint nővel.

Én sem terveznék megöregedni egy biszex mellett, mert nem "korlátoznám" be így a páromat. És igencsak benne van a pakliban, hogy számukra ez ilyesmi. Inkább vagyok egyedül, mint hogy megcsaljanak, vagy boldogtalan ember legyen mellettem, mert az meg már nekem nem elfogadható. nem erről szól egy kapcsolat.

2017. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%
Én összejönnék :)
2017. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%
Attól még, hogy biszex valaki, nem feltétlen fog férfiak után vágyakozni, ha szerelmes egy nőbe jelenleg. Ez egy borzalmas előítélet szerintem, pláne, hogy a biszexualitás is egy elég széles skálán mozog.
2017. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
80%

Egy kapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség, szóval ha egy biszex lánnyal való kapcsolatban a biszex rájön, hogy neki pasira van szüksége feltételezem, hogy elmondaná a barátnőjének, mert őszinte és nem akarna ő se és a barátnője se egy boldogtalan kapcsolatban lenni.


Amúgy meg :"D röhögnék ha az itt kommentelő lányok mégis csak biszex csajjal élnék le az életüket :D de hát igazából bármi megtörténhet és változhat az ember álláspontja is.


Jaj meg ezek a sztereotípiák a biszexekről: farok kell nekik, úgyis meg csal egy csávóval. :"D

Igenis ha egy ember szerelmes egy másik emberbe, akkor nem vágyik másikra, jelen esetbe egy biszex nem fog vágyni egy pasira ha egy lányba szerelmes.


Amúgy meg az éremnek két oldala van, igaz a kérdés főleg biszex csajokra irányult, de azért egy leszbikus csaj se szent ;)...

2017. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
91%

Én összejönnék. van az a szerelem hogy már bocs a kifejezésért de lesz.rom hogy biszex leszbi vagy kutyafüle akkor is ő fog kelleni,az idő meg majd megmondja hogy tartós lesz-e vagy sem.


Lehet hűségesebb lesz mint egy full leszbi de lehet megcsal első alkalommal,de ez szerintem ez személyfüggő.A bizalmat mindenesetre mindenki megérdemli addig amíg azt el nem játsza


23/L

2017. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!