Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek biszex lánnyal?

Figyelt kérdés

Tudom volt már ez a kérdés, de régebben és most a jelenlegi gyakoris leszbikus lányok véleményére lennék kíváncsi.


Csak azért érdekel a kérdés, mert már találkoztam olyannal, aki biszex lánnyal nem jönne össze.

Kívincsi vagyok ti hogy vagytok ezzel a témával!

Ha nem a válaszotok azt kérlek indokoljátok meg!

Köszönöm!:)



2017. nov. 4. 17:34
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
68%
#10 ott a pont!
2017. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
61%
Én biszex vagyok, mégsem jönnék össze biszex lánnyal, nem tudom lehet ez csak az én bogaram. De előítéletes vagyok a saját "fajtámmal" szemben :D Tudom nem fer, hisz mint előttem is írták egy leszbikus ugyanúgy megcsalhat. Inkább az ember személyisége számít.
2017. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
27%
Én nem a megcsalásról beszéltem. Egy leszbikus is lehet csalfa. Itt arról van szó hogy egy biszex hiányolhatja a férfit az életéből. Ha egy leszbikus megcsal, az az én saram is mert nem figyeltem rá eléggé, nem tettem boldoggá. De arról tehetek ha neki olyan kell amit én nem tudok megadni? (farok..) Értitek? Nem csalfák a biszexek csak...biszexek. Pont.
2017. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
87%

Ez az előitéletesség...:D...

na mindegy

2017. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
86%
Azért nem kell minden biszex lányt egy kalap alá venni. Igen aki biszex az mindkét nemhez vonzódik de ez nem jelenti azt hogy szükségem is van mindkét nemre. Igen attól még hogy kapcsolatban vagyok egy lánnyal, ugyanúgy vonzódnék a fiúkhoz is, de ennyi erővel más lányokhoz is. Attól még elég lenne a párom, nem "kellene egy farok is". Ha beleszeretnék egy lányba , nincs az az isten hogy én azért hagynám el mert hiányozna egy pasi. Nem hiányozna akkor nekem senki. Ha vége lenne, más lenne az oka, meg az is lehet hogy utána megint egy lánnyal jönnék össze. Most lehet velem kötekedni, de ismerem magam annyira hogy tudjam hogy így lenne.
2017. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
42%

Kettes vagyok.



De tényleg most már. Megkérdezte a kérdező, hogy erről ki hogy vélekedik. Leírjuk normálisan, erre halál le vagyunk pontozva.

Nem értem miért nem értitek meg, hogy nem a megcsalásról beszélt egyikünk sem, hanem az emberek vágyairól, ami előbb vagy utóbb előjön.

Nyílvánvalóan(!!!) nem arra az időszakra gondoltam mikor még minden jó, az elején vagyunk és dúl a szerelem.

Elhiszem hogy jó kötekedni, de akkor ne ilyen eszement módjára már...


Na essetek neki. Lehet lepontozni, rajta!

2017. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
38%
Köszönöm de nem hat meg ha lepontoznak. Ha egyszer nem értik mire gondolok...
2017. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
65%

én értem mire gondolsz, de ez akkor se igaz mindegyik biszexre. és elfogadom, hogy ez a véleményed, de azért nem kell mindenkit így beskatulyázni

látszik, hogy ti nem értitek én mire gondolok vagy a velem hasonló választ író emberek.

2017. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
56%
#15ös vagyok én a másik oldalon foglaltam állást és én is le lettem pontozva.
2017. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
55%
Ja és én nem pontoztam le senkit, mivel nem is szokásom meg nem is azt írtátok hogy esélyt sem adnátok, csak hogy lenne bennetek egy ilyesfajta rossz érzés amit meg is értek.
2017. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!