Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek biszex lánnyal?

Figyelt kérdés

Tudom volt már ez a kérdés, de régebben és most a jelenlegi gyakoris leszbikus lányok véleményére lennék kíváncsi.


Csak azért érdekel a kérdés, mert már találkoztam olyannal, aki biszex lánnyal nem jönne össze.

Kívincsi vagyok ti hogy vagytok ezzel a témával!

Ha nem a válaszotok azt kérlek indokoljátok meg!

Köszönöm!:)



2017. nov. 4. 17:34
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
83%
Még annyi hogyha elő is jön idővel a vágy , akkor ennyi erővel egy leszbikusnak is előjön csak más lányok iránt. De higgyétek el, simán el tudnék képzelni egy hosszútávú kapcsolatot egy lánnyal, vagy életem végéig. Meg ha egy biszex lány egy fiúval jön össze? Akkor vele meg azért nem bírná mert egy lány hiányozna neki? A fiúk akkor ezért nem kezdenének velünk , a lányok meg azért? Nekünk akkor nem is jár a boldogság, nem is fogunk elköteleződni senki mellett? (Negatív diszkrimináció :D) De igen csak mivel biszex vagyok vagy egy fiú, vagy egy lány mellett.
2017. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem túl leegyszerusirettetek ezt az egészet a testiségre..

A biszex azt is jelenti, hogy mindkét nembe bele tud szeretni és ha valaki szerelmes nem csalja meg a másik embert.

Ez a lényeg. Nem a farok/ nem farok.

2017. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy ilyen viharos lesz a komment rész. Azért tényleg nem kell kötekedni, ahogy írták.


Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!:)

2017. nov. 4. 22:18
 24/36 anonim ***** válasza:
23%

A fiúk még élvezkednek is a biszex lányokon, azzal nem lenne problémád...:)

Amúgy megint csak nem értetted... a leszbikus lányok max akkor éreznek vágyat más nő iránt ha a jelenlegi nem tesz a kapcsolatért...egy biszex is érezhet így de ha pasi iránt érez akkor szerinted tehet róla a másik fél?

2017. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
80%

:")

Komolyan ez az általánosítás, előítéletesség...

Gondolom a hármasra gondoltál az alatt hogy a fiúk élvezkednek a biszex lányokon

Nem mindegyik csaj menne bele , sőt nem mindegyik fiú szeretne hármast.

2017. nov. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
93%

De igen problémám lenne vele mert ha egy fiúval vagyok együtt akkor is lényegtelen a kapcsolatunkban hogy én biszex vagyok, mert nem fogok se hármasozni se senki mással keverni rajta kívül.

És értem én hogy mire gondolsz csak egyet nem értek vele. ( nem azt mondom hogy nincs olyan de attól még nem igaz minden biszex lányra.)

És ne haragudj de szerintem én jobban tisztában vagyok az érzéseimmel, mint te , aki nem is vagy biszexuális és nem is ismersz. Ha én kapcsolatba lennék egy lánnyal és minden jól működne, akkor én az életbe nem fogom őt elhagyni. Attól hogy mindkét nemhez vonzódok,nincs szükségem mindkét nemre, mert tökéletesen ki tud elégíteni mindenben ha azzal vagyok akit szeretek, rövid és hosszútávon is.

Ha meg kiszeretnék a páromból és egy pasi iránt lennének érzéseim, akkor az nem azért lenne mert "hiányzott a farok", akkor azért mert az előzővel valami megromlott és lehet hogy pont egy pasi fogott meg utána. De az is lehet hogy egy másik lány lesz.


"a leszbikus lányok max akkor éreznek vágyat más nő iránt ha a jelenlegi nem tesz a kapcsolatért"

Biszexként is akkor érzek majd vágyat valaki más iránt, ha az előző nem tesz a kapcsolatért.

2017. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
94%
26-os ennél jobban le sem írhattad volna, köszönöm! Annyira imádom, hogy olyanok, akik nem is biszexek annyira meg tudják mondani, hogy mi milyenek vagyunk. Fura, mert én például nem tudom, hogy milyen lehet leszbikusnak lenni.
2017. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
22%
Nem, nem jönnék össze biszexel, max.naggyon rövid távra(amin néhány hetet kell érteni),de még arra sem szívesen. Nincs kedvem 3-asozni meg pasik előtt csinàlni, se pasikkal versenyezni.Mondhat bárki bármit engem zavarna,hogy a parom bármikor rábukhat egy farokra.És itt nagyon idealizálva próbálják eladni magukat,a valósagban pár hónap után szaladnának a Pistihez. És az is frusztrálna, hogy előttem ki tudja mit csinált pasival...Nem,semmiképp nem kéne biszex,van elég leszbikus,akikért érdemes harcolni,szenvedni,és nem mások fogják megmondani nekem,hogy kivel jöjjek össze.Ha a biszexek szerint ők ennyire főnyeremények jöjjenek össze egymással.
2017. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
96%
Én eddig is csak biszex lányokkal jártam.(nem direkt biszexeket kerestem csak így alakult.) Az első barátnőmmel 2 évig voltam együtt, utána fél évig a következővel , a jelenlegi párommal pedig 5 éve vagyunk együtt.
2017. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Én is egyetértek a 26-ossal!


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2017. nov. 5. 16:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!