Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szakítás után hogyan tovább?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap szakítottunk a barátnőmmel.. nem voltunk ugyan olyan huu de sokáig együtt, de borzalmasan megviselt ez az egész. Annyira megszerettem és szerelmes lettem, hogy ugyan éreztem, hogy ebből ez lesz, nagyon szíven szúrt... Ti ilyenkor mit csináltok? Hogyan terelitek el a gondolataitokat? Van valami speckó gyógymód, hogy minél gyorsabban elfelejtsem?

(Nehezíti, hogy egy suliba járunk)



2017. nov. 22. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
mi volt az oka?
2017. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Bocs hogy fiúként írok de az érzelmi része szerintem identitásfüggetlen. Szerintem vagy azt tudod hogy megpróbálod helyrehozni,ha nem lehet akkor lépj túl rajta és ismerkedj. Rövid az élet hogy gyötörd magad és lehet hogy pont úgy maradsz le életed szerelméről. Legyél nyitott a világ felé. Ez is csak egy útmutatás az élettől hogy nem ő az mégsem akit neked szánt a sors aki mellett igazán boldog lehetsz. Ha mégis úgyis újra összehoz vele mert akkor neki is lelkileg hiányzol majd.
2017. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne szexelj massal, mert azt meg szokas banni. Foglalkozz mas dolgokkal. Hobby tanulas, zeneles. Az elet megy tovabb.

Nokkel sose konnyu, tanuld meg.

2017. nov. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1es az ok az volt hogy "nem allok keszen"
2017. nov. 22. 10:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Filmnézés, sportolás, olvasás. Nekem ezek segítettek. Főleg sportolás,
2017. nov. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy ok nincs. Mindig tobb van.
2017. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért vannak megjelölve a biszexuális és leszbi szavak? Ezeknek köze volt a szakításhoz?
2017. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én körülbelül ugyanígy voltam (kivéve hogy nem egy suliba járunk). Nem voltunk túl sokat együtt (bár több mint egy éve ismertem) mégis nagyon megviselt. Tudtam mi lesz a vége, ezért előrébb hoztam a dolgokat, úgymond "felkészültem": minden nap sírtam az iskolában is, a tanulmányi eredményem visszaesett, lefogytam, volt hogy már délután ötkor lefeküdtem aludni. Az ötödik nap kimondta, hogy vége, akkor kicsit megkönnyebbültem, utána viszont irtó rossz volt, nagyon sok érzés átvonult rajtam a tagadástól elkezdve minden, és a legrosszabb az öngyilkossági gondolatok voltak. Ilyen rosszul még sosem éreztem magam mint ezalatt az egy hét alatt.


Hogy mi segített? Először is a döntés, hogy amennyire lehet talpra állok, és azután is igyekszem. Pozitív gondolatok, pozitív emberek, új ismertségek,egy barátom, hatalmas önkontroll,célok kitűzése, megbékélés magával az exemmel, és a felismerés, hogy nem biztos hogy ő volt az igazi, ha egyszer szétmentünk, ergo találhatok nála jobbat is. És az is rásegített, hogy nem zártuk ki egymást teljesen egymás életéből, tehát megmaradt a remény, de ha ez nem lett volna, szerintem a többi dolog akkor is segített volna. Más nem, pszichológus. És az is fontos hogy nyitott légy a világra, értem ezalatt most azt, hogy figyelj kicsit a körülötted lévőkre, hogy mit mondanak, lehet épp olyat hallasz ami segíthet. Én például olyan megerősítést kaptam, hogy előtte is volt életed, utána is lesz. Az ellen hogy egy suliba jártok meg hát max annyit tudsz tenni, hogy elmész, ha annyira nagyon megviselt, hogy még egy légtérben sem tudsz vele lenni, és ez esetleg kihat másra is. De én tényleg inkább azt javaslom békélj meg vele, és a helyzettel is.


Hát ez jó hosszú lett :D de remélem azért tudtam segíteni.


Üdv.

2017. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami: ne hagyd hogy másoktól függjön a boldogságod. (előző voltam)
2017. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:)

Rairtam ma, es felporgettem magam azzal hogy mindenaron visszaszerzem. Tudom hogy meg erez irantam

2017. nov. 22. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!